Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágitó! Túl vastag a...

Fültágitó! Túl vastag a cimpám? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez inkább segélykérés, mint egyszerű kérdés. 18 milis fültágító van a bal fülemben, de sajnos a középéről indultam. Alapból nagy ,húsos fülcimpám van, ráadásul annak a közepére szúrták kiskoromban a lyukat, és abból indítottam a tágítást. Valahogy úgy érzem, hogy nincs neki hely, ha 20 milis szilikont rakok bele, akkor talán kifeszíti annyira ,hogy ne legyen béna, de alapjáraton mindig mintha ki lenne fordulva, vastag és nem szép.

Valakinek van ilyen tapasztalata? Mit tudtok ajánlani ,mit csináljak, hogy ne forduljon ki többé?

UI.: a másik fülemet úgy kezdtem tágítani ,hogy új lyukat szurtam a régi alá. Így az tökéletesen "működik", nagyon szép. Már az is 14es.



2018. márc. 18. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

AAAAAAAAAAAAAAAAA mit meg nem tennék hogy vastag legyen a cimpám:D Nekem mindkettő 24 de a jobb fülem valamiért kegyetlenül el van vékonyodva.

Szerintem a másik füled rossz ötlet volt így elkezdeni , mert ha esetleg nagyobb tágítót akarsz akkor már túl vékony lesz alul:/

Szerintem azt tudod csinálni,hogy addig tágítod amíg nem néz ki neked tetszően, vagy olyan tágítót raksz bele aminek a pereme eltakarja a füled (crazyfactoryn tudsz rendelni)

Mekkora a cél ? mert akkor jól fog jönni a vastag fül:D

2018. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy vastag a fülcimpád. Nekem 20-as fülem van és azért nem merem tovább tágítani mert félek hogy elszakadna. :(
2018. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na dejo nektek :D ennyi volt a cél, ezért vagyok szomorú. Már azon gondolkozom, hogy új lyukat csinálok alá, és elkezdem tágítani.. ha összeszakad, összeszakad, ha nem, hát nem. De ez lehet elég hülye ötlet.

Már 3. napja ki van véve a tageszem ,de simán belefér 2 ujjam ,szóval nemtudom mi legyen :( Szerintetek?

Hány éves mik vagytok amúgy? :D

2018. márc. 19. 07:28
 4/12 anonim ***** válasza:

16/F hardcore

Első voltam

2018. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16/F második voltam.
2018. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na szóval, szerintetek kezdjem el alatta tágítani? Átszúrom a fülem ,és bamm.
2018. márc. 19. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a kis csiga csak fordítva ment be, mert megakadt a cimpámba.
2018. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnám:/persze te döntésed.

Én az alap lyukat tágítanám a helyedben.

Ha alatta elkezdenéd szerintem abból több bajod lehet.

Legfeljebb felső lyukakat, de attól nem vékonyodna el a füled (szerintem).

:)

2018. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hmm, köszi srácok :D nem tudom még most sem mi legyen ,de köszi
2018. márc. 20. 22:51
 10/12 anonim válasza:

Mit meg nem adnek egy vastag cimpaert ahj:D

Egyebkent en barmit is csinalok vele nekem is picit ki van fordulva szerencsere nem kifele hanem belulrol tehat ezt max meg oldalrol lehet latni picit pedig nekem eleg vekony a cimpam es en is jelenleg 18asnal jarok

Ez legyen a legkevesebb gondod hogy kifordult picit orulj hogy legalabb tudod tagitani anelkul hogy rohadtul elvekonyodna

Irigyellek:D

2018. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!