Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágitó! Túl vastag a...

Fültágitó! Túl vastag a cimpám? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez inkább segélykérés, mint egyszerű kérdés. 18 milis fültágító van a bal fülemben, de sajnos a középéről indultam. Alapból nagy ,húsos fülcimpám van, ráadásul annak a közepére szúrták kiskoromban a lyukat, és abból indítottam a tágítást. Valahogy úgy érzem, hogy nincs neki hely, ha 20 milis szilikont rakok bele, akkor talán kifeszíti annyira ,hogy ne legyen béna, de alapjáraton mindig mintha ki lenne fordulva, vastag és nem szép.

Valakinek van ilyen tapasztalata? Mit tudtok ajánlani ,mit csináljak, hogy ne forduljon ki többé?

UI.: a másik fülemet úgy kezdtem tágítani ,hogy új lyukat szurtam a régi alá. Így az tökéletesen "működik", nagyon szép. Már az is 14es.



2018. márc. 18. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mit nem adnék vastag cimpákért ahjjj
2018. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

jaj de nem, egyszerűen ez undorító. ha tudnám hogy kell képet iderakni.. egy hatalmasnagy cimpat képzeljetek el, és annak a leges legközepén van egy tagito, ami ráadásul ki van fordulva. nem olyan jó ez mint amilyennek tűnik :(

amúgy most azóta nincs benne , és a közel 2 centi összement egy olyan 6 milire, és szépen fordul visszafelé

2018. ápr. 18. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!