Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakja...

Szerintetek milyen alakja van? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 10. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
50%
nagyon deszka...egyáltalán nem nőies..gusztustalan
2010. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hááát már nem azért ,de modell...és azért látszik ilyen vékonynek ezekben a cuccokban mert igy van fel öltözteteve.De az arca szép
2010. jún. 11. 10:37
 13/21 anonim ***** válasza:
kügy olyan képet amin az arca is látszik
2010. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szép alakja van, nekem is ilyen. Habár sztem a mellméretünk különbözik de a többi nem. :)
2010. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű alakja van,én is ilyen voltam,míg nem lettem terhes :)
2010. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

és nagyon szép arca van,de az arcát nem küldöm el...

És szerintem azért mondjátok h deszka,mert ebben az ingnban nem látszik a melle,meg azok a részek amin "van mit fogni" és hangsulyozom hogy modellkép ez.

2010. jún. 12. 13:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A legelején amikor megnéztem a képet, bennem is felmerült a kérdés: fiú vagy lány? De egy fiú nem húz ilyen nadrágot és ilyen cipőt... vagyis nekem lányos beütése lett,miután jobban megvizsgáltam a képet. Szerintem alapjába véve nincs rossz alakja, csak nem éppen előnyör ruha van rajta. Szép hosszú, formás lábai vannak, amit szerintem kér elrontani egy ilyen csúnya cipővel és shorttal. Egy miniszoknya és egy saru/ magassarkú sokkal előnyösebb számára. Mivel melle az nincs nagy/ nem látszik ezért szerintem ez az ing is teljese előnytelen számára, mert így még láthatóbbá teszi nem látható nőiességét. Ezért szerintem egy olyan póló, aminek a mellén zseb van, egy kétrészes póló vagy esetleg egy félvállas, laza szabású póló sokkal jobban állna neki.

[link]

[link]

[link]

[link]

És inkább a laza szabású pólókat kéne hordania, mint a sztreccseseket. Nem tudom, hogy ő milyen modell (magyar vagy külföldi), esetleg ezt valaha elolvassa-e, de azért próbáltam úgy írni, hogy a hasonló alkatú lányoknak (és ha elolvassa a képen látható modell, akkor neki), tudjon segíteni ez a kis hozzászólás..

15/L

2010. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez te vagy?ezért vagy kíváncsi a véleményekre?
2010. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
xDDDD ez dearanyos. a modelleknek nincs szükségük 15 éves kiscsajok divat tanácsaira ;D a modelleket öltözteteik nem úgy öltöznek ahogy akarnak. és nem feltétlen cél hogy látsszanak az idomok. nem a kommersz utca embere imázs elérése a cél sem a mérce nem ugyanaz.
2010. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

hát épp ezaz. :))

A modelleket ugy öltöztetik ahogy nekik tetszik,nem ahogy a modell szeretné,és szerintem a modell szakma nem arról szól hogy csupa fény csillogás minden,ez nem a Seventeen magazin.Ámbár ott is vannak rondának montható modellek.De azokon is csak a smink ront. NAh m1,szerintem ez a fotó sorozat az nem a mai divatnak meg felelő volt :)

2010. jún. 12. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!