Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing szúrás vagy lövés?

Orr piercing szúrás vagy lövés?

Figyelt kérdés
Azt olvastam (nem egy helyen), hogy belövés nem roncsolja úgy a szövetet, mert ugye az ékszer rögtön bekerül az orrba,nem úgy, mint szúrásnál, hogy először átszúrják az orrot, majd utána az ékszert helyezik be. Valamint gyorsabb, higiénikusabb, kevésbé fájdalommentes... Lehetőleg olyan írjon, akinek van tapasztalata benne, szúrásnál és/vagy belövésnél is. Kioktató, lekezelő válaszokat nem kérek.

2018. márc. 22. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szúrattam, egy pillanat alatt kész lett, nem fájt, csak kicsit kellemetlen volt. Lövéssel az egyetlen tapasztalatom, mikor a fülemet lőtték át. Az sem fájt, csak sajnos aszimmetrikus lett, így kivettem, megvártam, míg benő, és inkább azt is szúrattam. Én a lövést nem merném bevállalni orrba, az általad említett dolgok miatt, ugye az ékszernek, amit belőnek nem olyan hegyes a vége, mint egy tűnek, ezért roncsolhat. De sok ismerősöm van, akik lövették, és nem volt semmi problémájuk vele.
2018. márc. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szúrás! A legtöbb hozzá értő is arra esküszik. Nekem csak szúrt porcos pc-jeim vannak, egyik sem fájt olyan nagyon, és gyorsan kész. A lövés pont hogy jobban roncsol, mivel a tű nem annyira hegyes, és egy hirtelen mozdulat az egész. A szúrásnál viszont lehet óvatosan csinálni és közben korrigálni, így pontosabb lesz. Én is vacilláltam először, engem az győzött meg, hogy láttam az ismerősöm lőtt pc-jét. Ferde volt, kiállt, szörnyen nézett ki.
2018. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZÚRÁS! uristen, ne lovesd.

Nekem szurtak. Pikkpakk megvolt. Pontosabb is mint a loves.

2018. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!