Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha egy fiúnak vastag a...

Gáz ha egy fiúnak vastag a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok elég vastag a szemöldököm de nem ér össze mert középpen kiszedem erre figyelek. De mashol nem szedem es eleg sűrű ez gáz? Hogyan tudom ritkítani?

2018. márc. 29. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Dehogy, nem gáz :)
2018. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep ha egy fiunak latszodik, hogy alapjaraton dus es eros szemoldoke van, viszont jar kozmetikushoz es ivesre kiszedi (nem vekonyra, hanem alul kiszedi a felesleges szalakat), egy sokkal igenyesebb kulsot ad. Habar lehet masok b*zisnak tartjak, ez sok mindentol fugg. Menj el kozmetikushoz, max ha nem tetszik visszano 😃
2018. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz

Az egyedüli gáz ha össze van nőve, az tényleg nem jó. De ha csak simán dús akkor az okés


17/L

2018. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra figyelek hogy kozepen rendben legyen, csak nagyon suru de pont ezert h ne legyen ratyis a kozepen kivul nem nagyon mernek belenyulni, csak szerintem lehetne ritkabb
2018. márc. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!