Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Horgony karkötőt csak párok...

Horgony karkötőt csak párok hordanak? Gáz ha szingliként vennék egyet? F

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Gáz eleve az, hogy fiúként karkötőt akarsz hordani.
2018. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, és nem csak párok hordanak.
2018. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

En is akarok mert tokre tetszik csak mindig eszembejut hogy csavo is kene hozza..:(

L

2018. márc. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...nem csak párok hordanak :D
2018. márc. 31. 09:19
 5/8 anonim válasza:
Gaz.
2018. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Serpent válasza:

Első válaszolónak: Miért gáz ha egy férfi karkötőt visel?

Én is viselek karkötőt az ősi hun hagyományok őrzése végett. Az egyik egy valódi bőr rajta a nevem rovásírással. A másik egy szintén valódi bőr rajta szarvasagancs mintázattal. Mikor egy lány észrevette rajtam, neki is tetszettek. Az egyik osztálytársam félig ír származású, és rajta meg egy kelta nyakperec és egy kelta karperec van (szerinte az írek is a keltáktól származnak).

Kérdezőnek: Szerintem nem gáz, ha szingliként ilyet hordasz. Ha neked tetszik, viseld nyugodtan. Az ikertestvéremnek is ilyen van. Nekem is tetszik, de én nem hordanám, mert nem az én stílusom. Én inkább hagyományőrző ékszereket (ősmagyar hun kereszt, nyílhegy medál (mert az ősmagyarok is főleg nyíllal harcoltak), a fent említett karkötők) szeretek hordani.

2018. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miert lenne gaz? kit erdekel mit mondanak masok...azt viselsz ami tetszik es amiben jol erzed magad.
2018. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem gáz a jegygyűrű sem az !
2018. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!