Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágításnál elég betadinnal...

Fültágításnál elég betadinnal kenni a lyukat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el, az első két tüske egy az egyben átment rajta fájdalom nélkül (mivel előtte vastagabb szárú fülbevalóm volt).

Most a harmadik van benne, betadinnal bekentem a tüske szárát, úgy tettem be a fülembe, néha forgatom benne, és este fürdésnél kiszedem, átmosom meleg vízzel, utána a lyukat betadinos fültisztítóval szoktam kenni. Nincs bedagadva, meg nem is piros egyelőre, de még 2 hetet mindenképp várok a következő méret előtt.

Szóval így elég lehet a betadin oldat, vagy kéne mással is kennem?



2018. ápr. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem, mikor már 7-9 mm környékén jártam, hiába figyeltem mindenre oda, begyulladt. Tetran kenőcsöt vettem, szerintem nem árt, ha van valami gyulladáscsökkentő krém mellé. De ha nem lép fel komolyabb fájdalom, akkor elég a Betadine is.
2018. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem Tetrant veszek ha már nem megy ennyire simán a soron következő tüskével :D

Köszi szépen! :)

2018. ápr. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!