Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, akiknek van...

Fiatal lányok, akiknek van barátjuk, ti mennyire szégyellitek a fiú előtt a rajtatol lévő felesleget?

Figyelt kérdés

Mennyire gondoljátok úgy, hogy a fiút mondjuk zavarja, ha nagy a hasatok? És mielőtt összejöttetek (véleményetek szerint) mennyire határozta meg az alakotok az önbizalmatokat? Mennyit változott ez azóta?


Én is egy tinilány vagyok, tisztában azzal, hogy mennyire nem a külső számít, mégis, rettenetesen szarul érzem magam, ha éppen nem azt mutatja a tükör, amire emlékeztem. Ez lett az én rossz ómenem, folyton az alakomon jár az agyam, meg hogy ha nem lesz szuperlapos hasam, akkor nem fogok tetszeni egy fiúnak sem, állandóan a vékony, látásból ismert lányok képei felett szomorkodom instán. Beteges, az eszemmel tudom, de lelkileg nem tudom feldolgozni. Mindegy. Ti hogy vagytok ezzel, mennyire foglalkoztok vele? (Kort, nemet is írjatok, és ha lehet, hogy hány kilók vagytok) köszönöm.



2018. ápr. 2. 20:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A fura, hogy igazad van, sosem tagadtam, hogy szinte már paranoid módon szorongok egyes emberektől. A perverzes példa pont nem példája ennek, ezt szimpla tapasztalatból írtam. Hány szerencsétlen kapott itt gyakorin mindenféle cukiságot, csak mert úgy gondolta, megkérdezi a netnép véleményét valamely testrészéről. Plusz elvből SOHA nem osztok meg olyan képet az interneten, amit nem akarok viszontlátni. Tök mindegy, hogy van rajta arca vagy nincs.
2018. ápr. 6. 18:49
 22/23 anonim válasza:
Nem tudom hogy vagy vele, nekem nincs barátom, de nem is akarok másoknak megfelelni, épp elég megfelelési kényszerem van saját magam felé. A baráod nem fog elpártolni mellőled pár kg miatt ez miatt ne aggódj. Viszont ha változtatni akarsz akkor hajrá. Fejben dől el az egész
2018. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, de talán még annyira nem vagyok "öreg", hogy ne emlékezzek pár évvel ezelőttre.


Pár évvel ezelőtt baromira idegesített az a pár kiló rajtam, mert láttam, hogy vannak nálam vékonyabb lányok, szebb lányok és egyebek...


17 éves voltam, mikor megismertem valakit, aki azóta is fontos része a mindennapjaimnak.

Ő volt az a férfi, aki akkor néhány plusz kilóval megszeretett, és sikerült megértetnie velem, hogy nem 3-4 kilón múlik a világ, és sokkal szexibb, ha 3-4 plusz kilóval rendelkező csaj magabiztos, mintha egy vékony szégyellős...


Aztán lefogytam. Lelki okai voltak, nem bírtam enni, mindegy.

Ugyanúgy tetszettem neki. És beláttam, hogy nem ettől fog jobban szeretni engem és mekkora marha voltam, mikor ilyesmin kattogtam.



Még mindig vannak vékonyabb, szebb, sportosabb, arányosabb lányok stb. És mindig is lesznek.


De már megtanultam, hogy nem emiatt szeretnek azok, akik számítanak. (hiába fogytam közben le meg változtattam a testem át sporttal és egyebek)

2018. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!