Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, akiknek van...

Fiatal lányok, akiknek van barátjuk, ti mennyire szégyellitek a fiú előtt a rajtatol lévő felesleget?

Figyelt kérdés

Mennyire gondoljátok úgy, hogy a fiút mondjuk zavarja, ha nagy a hasatok? És mielőtt összejöttetek (véleményetek szerint) mennyire határozta meg az alakotok az önbizalmatokat? Mennyit változott ez azóta?


Én is egy tinilány vagyok, tisztában azzal, hogy mennyire nem a külső számít, mégis, rettenetesen szarul érzem magam, ha éppen nem azt mutatja a tükör, amire emlékeztem. Ez lett az én rossz ómenem, folyton az alakomon jár az agyam, meg hogy ha nem lesz szuperlapos hasam, akkor nem fogok tetszeni egy fiúnak sem, állandóan a vékony, látásból ismert lányok képei felett szomorkodom instán. Beteges, az eszemmel tudom, de lelkileg nem tudom feldolgozni. Mindegy. Ti hogy vagytok ezzel, mennyire foglalkoztok vele? (Kort, nemet is írjatok, és ha lehet, hogy hány kilók vagytok) köszönöm.



2018. ápr. 2. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Először is: Ha te nem szereted magad, akkor, hogy várhatnád, hogy más szeressen? Egy tükröt tartasz mások elé, amiben a saját magadról alkotótt kép áll. Jó nem kell Nárcisztikus legyél de légy már büszke. Hány olyan lány van, hogy a génjei miatt csontsovany, se melle se feneke? És hidd el, a pasik igenis szeretik ha van rajtad "mit fogni" és nincs olyan nő akinek elentudna állni az a férfi aki ránéz egy olyan csajra akire rá van írva :szeretem magam. Ez ad vonzerőt, hogy jól érzi magat a saját testében. Hidd el, néz így tükörbe, ha neki állsz sportolni enyhe változás kell csak, és akkor értékelni fogod magad, és lesz önbizalmat. Szeresd magad, ez a titok. Próbáld ki és meglátod, máshogy néznek rád, légy vidám, mosolyogj sokat próbálj pozitiv lenni, és ne törődj mással. Tuti bejön! :)
2018. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
#11 upsz elfelejtettem.:D 19/L
2018. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nagyon tudom fejben, hogy igazad van. Én is így gondolom, sőt, ez egy tény, hiszen hogyan találsz kivetni valót abban a láncban, aki imádja a saját életét? Sehogy, sehol. Csak egy természetéből, és más "környezeti hatásokból" adódóan szorongó lány életébe bevezetni ezt, sokkal nehezebb. Úgy is lesz pont, amikor hiába próbálom nyugtatni magam, és pozitív lenni, ki fog jönni rajtam a depi, szidni fogom magam, amiért "ellustultam", ekkor pedig még jobban kiborullok.
2018. ápr. 4. 19:32
 14/23 anonim válasza:
Figyelj. Rengeteg családi problémám van el se hinnéd, hogy kiskorom óta mennyi mindent kell feldolgoznom. Készíthetnék akár egy krimit is.. De folyton ezeket ismertelgetem:hagyom h mas hibája miatt rosszul éreztem magam?(a lelki fájdalom a testemre is igen nagy hatással van egyre több betegség alakuk ki), de egy életed van, mások elvárása és nyomása alatt akarsz élni? Gondolom nem. És még azért is lenyelem ,azért sem foglalkozom mással csak azzal mit akarok elérni, ki akarok lenni és itt fontos az h próbálj ember is maradni, mert nehez egy ilyen világban ahol mindenki csak atgazol rajtad. De hidd el idővel jobb lesz. Még én se értem el azt, és a mostani helyzetben elég kilátástalan, de ha annyiszor feladtam volna ahányszor csak megfordult a fejemben, rengeteg sok szép es tanulságos dologból maradtam volna ki. Könnyebb elviselni egy rossz élethelyzetet amibe te v mások miatt kerültél, könnyebb ha az apró dolgokban is látod a jót. A rossz elmúlik függetlenül attól h végigsírod az éjszakát (aminek következményei betegségek lesznek idővel meglátod) vagy próbálsz koncentrálni arra ezt hogyan old meg ha tudod és ha nem hogyan próbálj legkevésbé derülni érzelmileg/átvészelni. Pl és mások gondját gyakran magamra vállalom v sokat rágódom a megoldasokon. És nem ilyet nem szabad, támogatni kell de nem lehetsz te az aki elviszi a bajt(akár lelkileg sem). Próbáld meg :)
2018. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
#11 :)
2018. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, valóban borúsan látom a dolgokat, ahogy valaki előttem mondta. Hasamról biztos nem küldök képet, úgysem kapok értelmes választ rá, csak valami perverzséget. Amúgy meg nem nagy a hasam, azzal pont nincs gondom annyira, elég sokat edzek rá.


Köszi 11, még mindig igazad van, és el sem tudom képzelni milyen gyerekkorod lehetett, de elég bölcs lettél tőle. Mármint, ilyen gondolatokkal sokan tudnak okoskodni, de betartani őket a a való életbe.... Nem sokaknak megy. Neked viszont ezek szerint igen. Irigyellek. Én magamnak kreálok problémákat (persze mások miatt, de az én hibám, hogy dpeis leszek, például ha valaki semmibe vesz, vagy éppen csak annyit csinál, hogy vékonyabb nálam).

2018. ápr. 6. 08:28
 17/23 A kérdező kommentje:

Depis*



A vége pedig lemaradt. Tehát maganak kreálok problémákat, de még azokból sem tudok kimászni, mert fogalmam sincs hogyan. Soha semmit nem értek

2018. ápr. 6. 08:29
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem túl biztatóak a kulcsszavak sem, amiket a kérdés mellett olvastam. Anorexia? Van ilyen jellegű problémád?
2018. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem. Nyugi. Ott még nem tartok, annyi eszem van. Csak a problémám olyan jellegű, de éheztetéssel nem sanyargatom magam
2018. ápr. 6. 10:57
 20/23 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! A nevezetes 11-es kommentjének alternatívájaként írom:

Esetleg az általános rosszhiszeműség miatt vagy bajban.

Csak egyetlen példát tudok hozni a negativizmusodra, de nézd:


"biztos nem küldök képet, úgysem kapok értelmes választ rá, csak valami perverzséget"

Nem is ismersz (én a 7-es és 9es),de már tudni véled hogy nem kapsz értelmes választ, csak perverzséget. Egy kicsit most sikerült megsértened, de mindegy. Ami a lényeges:


Tudat alatt más embereket olyan szigorúan kritikusnak tartasz mint magadat, és rosszhiszeműen feltételezed hogy mit gondol a hasadrol, arcodrol stb stb. Pl ha valaki bámul, tuti azt gondolod hogy a "kivetni valót" keresi rajtad. A hibáidat. Vagy csak perverz.


Ez az én meglátásom. De a tévedés jogát fenntartom, mert nem ismerlek.

2018. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!