Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagy inkább...

Szerintetek szép vagy inkább csúnya ha egy lánynak széles a csípője?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 176cm magas vékony kb 85cm a mellem 67cm a derekam viszont 95cm a csípőm:( szerintetek ez csúnya?
2018. ápr. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába hívják "breeding hips"-nek az angolban, a termékenység jele és sokan beindulnak tőle.
2018. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem isteni adottság egy lánynak a széles csípő. Izgató, szexi, vágykeltő.

És ha egy kicsit idősebb is lennél par évvel...;)

2018. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Csúnya :( Nekem 62 a derekam és 98 a csípőm. Vékony vagyok, de egy debellának érzem magam feszes ruhákban a csípőm miatt. Iszonyatosan aránytalan vagyok, nagyon rosszul mutat rajtam szinte minden.
2018. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Drága, ha van két lábad és közötte két lyuk, nem fognak békén hagyni a kanok. Már itt rádmozdult a gyakoris ügyeletes pedó. Az más kérdés, hogy neked jó lesz -e a figyelem.
2018. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép, nőies alkatod lehet. Ne szégyelld :)
2018. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!