Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj az ha valaki szépnek...

Miért baj az ha valaki szépnek/jóképűnek tartja magát?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom magamra hogy csúnya vagyok akkor azt kapom hogy "jaaajj nemis vagy csúnya jól nézel ki" ha meg azt mondom hogy jóképű vagyok akkor meg azt hogy biztos csúnya vagyok és egy beképzelt g*ci

2018. ápr. 5. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb dolog ha valaki elfogadja magát úgy ahogy van..
2018. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NAjo nem a legjobb dolog de nagyon jó ha az embernek van eg kis önbizalma stb
2018. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi van, ha nem "önbizalma van" az illetőnek, hanem tényleg iszonyat jól néz ki. Jaj, emberek, ez fel sem merül?
2018. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja már meg valaki mi a baj a beképzeltséggel ha van ok arra hogy valaki az legyen? Miért fáj ez másnak? Mer az engem is idegesít ha valaki a semmire beképzelt de aki "jogosan" az az nemtud felb*szni
2018. ápr. 5. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
szerénység elvtársak szerénység
2018. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ez azóta van így, mióta a legfőbb emberi értékmérő a szépség lett. Emiatt nem mondhatod magadra, hogy igen, szép vagyok, mert az bántja azoknak az egóját, akik nem rendelkeznek ezzel az "értékkel". Gondolj csak bele, az emberek simán mondják, írják magukról, hogy intelligens vagyok, kedves vagyok (önjellemzés, pl társkeresőkön), ezek is ugyanúgy "szerénytelenségnek" tekinthetők, de mégsem látjuk őket annyira felvágásnak vagy beképzeltségnek, mint ha valaki a külsőjéről talál valami pozitívat mondani.


20L

2018. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert sokkal jobban tudnak azonosulni egy átlagemberrel, hiszen abbol van több. A beképzeltség nem tartozik a jo tulajdonságok közé. Aki állítja magárol, h szép, azt beképzeltnek tartják, holott csak jo az önkritikája. Én is igy vagyok ezzel. Tudom, szebb vagyok az átlagnál, de nem hangoztatom.
2018. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En olyan ritka csunya vagyok mint a bun de en nem szoktam mast azzal bantani,hogy 'k@csog bekepzelt fsz. Soha. Tesom nagyon szep,na o egoista bekepzelt,de en csak nevetek rajta,jo ertelemben:) Na meg hat aki megteheti,miert ne,en is ezt tennem.
2018. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!