Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most én vagyok fura vagy mi?

Most én vagyok fura vagy mi?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik plázában, amellett hogy kb azt se tudtam eldönteni sokszor hogy az a férfi vagy a női részleg 4-5 üzlet farmerjai közül a ,,fit" farmerokból egy se jött rám (skinny fittet meg se próbáltam mert az alapból esélytelen).


Milyen férfi farmerek vannak ezekben az üzletekben?

Nem hiszem hogy a 185 centimmel és a 80 kilómmal kövér lennék de a legnagyobb farmert próbáltam felvenni és a plázában még az is kicsi volt. Tehát mintha a férfi osztályon is csak gyerek méretek lennének farmerből vagy nem tudom... úgy vannak vele hogy arra nem gyúr senki vagy mi?


Mondjátok el hogy ti mit gondoltok erről. Ti is éreztetek így vagy nem? Vagy most én ,,suttyó" létemre nem tartozok oda?



2018. ápr. 6. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Probálj meg egy springfieldet vagy c und a-t. Ott vannak normális farmerek is, nem csak ezek a csöbu zi gatyák. Sajnos most az a divat, h a pasikbol lányt csinálnak 😒
2018. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezekben az üzletekben tudok farmert venni, de gondoltam ha már ott vagyok végignézem az üzleteket. Bár gondoltam hogy nem lesz semmi mert ezek a bokamutogatós meg térdnél össze vissza szakadt farmerok nem tetszenek, de hogy még a legnagyobb méretű nadrágjuk sem jött fel azért az meglepett.


Az ellányosításban egyet értek:)

Tényleg zavarban vagyok a plázában mert sokszor a férfi és a női részt csak ,,képek" alapján tudom megkülönböztetni akár farmer akár ing. Jó nyilván fehérneműre meg egybe ruhára ez nem igaz:D


Köszönöm a válaszod :)

2018. ápr. 7. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy épp így jártál, de azért ez nem általános eset. A te méretedre még bőven lehet kapni ruhákat ilyen divatboltokban is, csak nem néztél eleget. Sőt, gyakran inkább nagy méretekkel vannak tele, mert azokat képtelenek eladni még leárazáskor is. (Lehet, hogy épp beszedték őket raktárba, ne foglalja a helyet, majd kikerül megint.) A legtöbb vásárolni járó fiatal 60-70 kiló, azok a méretek fogynak leghamarabb el. Nekem ez a tapasztalatom. Ugyan kisebb vagyok nálad: 182 cm, de a derekam, combom elég vastag, mert 79 kilót nyomok. Ami rám jön, az neked is jó kell legyen.
2018. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)


Hidd el végigjártam minden boltot az A kezdőbetűjű plázában aminek réna a vége és semmi nem volt, pedig direkt a legnagyobb méreteket szedtem ki ezeken a helyeken.


Hidd el nem olyan könnyű nadrágot találnom:)

90-es derekam van és 42-43-as vádlim így eléggé kicsi azoknak a divatruháknak a száma ami egyáltalán jó rám. Amellé meg nem árt ha nem néz ki hülyén :D

2018. ápr. 13. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezért nem látok a plázákban Férfit😉
2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!