Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tűnnek el az arcomró...

Miért nem tűnnek el az arcomról a piros foltok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől lett ilyen az arcom,de piros foltok vannak rajta,olyanok mintha pattanások lennének de sehogyan sem tudom eltávolítani őket.Az arcomat szépen rendben tartom ,nincs rajta sok pattanás de ezek a kis foltok,"pattanasok" zavarnak...Arra gondoltam ,hogy lehet az egyiket kinyomtattam amikor pattanás volt és ott maradt a helye,de akkor az örökre ott marad????

A másik meg az,hogy egyszer véletlenül másnak a borotvajat használtam az arcomon és lehet amiatt lett olyan?Azt sem lehet eltávolítani????(a kis bajuszt akartam eltávolítani lehet rossz ötlet volt borotvaval)



Kérlek segítsetek ,hogy szerintetek ezeket mi okozhatta és el lehet-e távolítani ezeket és ha igen, hogyan?



2018. ápr. 11. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és kozmetikus
2018. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de nincs időm arra inkább itt kéne h megirjátok legyszi
2018. ápr. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!