Ujra szurassam?

Figyelt kérdés
Begyulladt a koldok pcm, ezert kivettem utana beraktam ujra de megint begyulladt kivettem es hosszabb ideje nincs mar benne. A koldok pc nem megy at rajta de a fulbevalok azok igen.. Szerintetek ujraszurassam vagy hagyjam benne a fulbevalot par napig es utana probaljam meg atszurni?

2018. ápr. 15. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne legyen pc-d
2018. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig lesz😂 4evvel ezelott lett kiszuratva, nem birok nelkule lenni mar. Hozzam tartozik heheh
2018. ápr. 16. 04:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod a fülbevalót, nem gyullad be, akkor bent hagyhatod, mig begyógyul teljesen. Viszont azonnal utána ne a köldök pierconget ted be, hanem vegyél szemöldök pierciget, ami vékonyabb és fokozatosan tágítsd a lyukat, mert ha nem igy teszel, nagy a valószínűsége, hogy uúgy begyullad, mint
2018. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most. És ápold, ahogy elő van írva. Remélem segítettem. :-)
2018. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és titánium, arany, ezüst vagy orvosi fém legyen!
2018. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!