Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenitesre mit ajanlatok?...

Szörtelenitesre mit ajanlatok? Sos

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.. Mondhatni mindenhol szőrös.. Has.. Hat.. Stb.. Nagyon kellemetlen főleg hogy jon a nyár és megyek táborba.. Bikinit nem tudom hogy fogok felvenni borotvalni csak a labamat merem.. A legjobban a hasam es a derekam zavar.. Ti mivel tuntetitek el?

2018. ápr. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasadon ha vékony, nem erős szőrszálak,akkor hagyd és barnulj,ha nagyon zavaró, akkor ilyen területre a krémet ajánlom. Ha jól viseled a fájdalmat, a lábadat gyantáztathatod is vagy epilálhatod. Én ennyi idősen amúgy krémet használtam, macerásabb, egészségtelenebb de tartósabb, mint a borotva, most főleg nyaranta gyantázom.
2018. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de én leborotváltam,ahogyan a lábamat is. Csak nyárra.l.
2018. ápr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén ezzel a problémával küzdök már évek óta. Kozmetikushoz nem merek elmenni mert cikinek érzem. Én a hátamat borotválni szoktam, a hasamat pedig epilálni. A múltkor vettem Eveline Cosmetics Bio 9in1 szőrtelenítő krémet (Rossmann 1.000Ft körül), ami valóban kiszedte az összes szőrszálamat, ez is lehet egy opció. Igyanennek a termékcsaládnak van szőkítője is ha jól emlékszem, azt nem próbáltam, de gondolom ugyanolyan jó lehet.
2018. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus legyantázza, addig meg nézesd meg a háziorvossal, hogy szükséges-e endokrinológiai vizsgálat
2018. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!