Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én utálom a nyarat?

Csak én utálom a nyarat?

Figyelt kérdés

Itt a nyár..

...Lassan 40 fokos meleg..Mindenki rövidnadrágban,viszont az én lábamon ott éktelenkednek a ragyák..

Strand..csodálatos..fesztelen bőr,ragya,pattanások.

Otthon..jó helyzetben is 30 fok van

Szüleim egész nyáron dolgoznak,én egyedül leszek itthon,haverjaim máshol laknak

Szuper nyár lesz!


2010. jún. 13. 10:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

én is így vagyok

strandra nem járok,gyűlölöm ezt az időt..

próbálj diákmunkát találni,az lefoglal


sztem én is ezt teszem majd

2010. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
merre laksz,hány éeves vagy?fiú/lány?
2010. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

L,15

Győr

2010. jún. 13. 10:13
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne elmerülni az önsajnálatban,hanem igenis kimenni a strandra. Tegyél valamit a ragyák ellen vagy fogadd el önmagad. Senki nem tökéletes, sokkal durvább csajok is kimennek a strandra. Ne penészedj egész nyáron otthon, hanem tegyél azért valamit, hogy legyen társaságod. Menj el valami sportra, ott is megismerhetsz embereket, miközben teszek az alakodért. Ne merülj bele a búskomorságba, élvezd a nyarat! Nevetséges ilyen dolgok miatt nem kimenni a strandra, hanem inkább otthon punnyadni.
2010. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A ragyák ellen nem nagyon tudok tenni..Heti 4-5-ször futok..

Megpróbálok egészséges étkezni,stb..

A strandra tuti nem megyek ki,mert minden osztálytársam ott van,és ha meglátnának..uff,no comment

2010. jún. 13. 10:18
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Mert akkor mi lesz? Minden osztálytársad kintvan és lenne programod a nyárra...Elröhögcsélnétek, és azt mondanák rád, hogy egy jófej csaj vagy, és máskor is kihívnak magukkal. Ne legyél hülye....
2010. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

pff...szerintem ezek nem indokok arra,hogy ne szórakozz.

nem is akarsz szórakozni!

és ez nem a nyár miatt van

2010. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz vele, ha nagyon izgat menj bőrgyógyászhoz. Szomorú, hogy még ebben a korban vagy, amikor az osztálytársak kigúnyolják egymást olyanért, amiről nem is tehet. Amúgy meg nem egy strand van a világon, mehetsz máshova is.

Na meg öltözködésileg vehetsz egy hosszabb szoknyát, az viszonylag szellősebb, mégis kevésbé mutogatod a lábad, mint rövidgatyában.


L/19

2010. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Ahelyett hogy magadat sajnáltatod és esz otthon a penész, ki kellene menni a strandra, hogy jólérezd magad. Az osztálytársaidnak máris jobb lenne a véleményük rólad, ha benne lennél a közös strandban. Amúgy senki nem akar egy besavanyodott önsajnáltató csajjal lógni, szóval..!
2010. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is menj ki szórakozni és a strandra is!

Nekem pl. a homlokomon, arcomon vannak mindig sebek, mert ott jelennek meg ilyen kis pattanások (van nem tudom mik), és nem bírom ki, hogy nem nyomkodjam el. :S Néha nagyon durván néz ki. :S

Nem is takarja el a hajam, látszik, de attól függetlenül még kimegyek, nem érdekel ki mit gondol... Ilyen vagyok, és kész. Ha akarnak elfogadnak így, ha pedig nem, legközelebb másokkal megyek. :D Igy is pont ugyanolyan ember vagyok, pont ugyanúgy viccelődök, szórakozok, stb.

Szóval szerintem menj ki szórakozni, ne légy otthon egész nyáron. Bátorság! Ha valaki megszeret így, ahogy vagy, akkor annak már nem fog számítani, hogy nézel ki. :)

2010. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!