Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ennyire a nyarat?

Csak én utálom ennyire a nyarat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért utálod? Én szeretem, főleg mikor esik és vihar van. :D
2011. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
én is szeretem a nyarat de a telet is nagyon szeretem de a nyarat egy picit jobban !!
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó a vihart én is szeretem :D

De a melegben úgy érzem magam, mintha meghalnék. Nem bírom, midnig azt várom,hogy legyen hideg, legyen tél vagy ősz.

A nyár mindenkinek a lehetőségekről szól, de nekem pont nem így van a nyaramat a szobában töltöm mert meleg van és meghalok olyankor. De ha hűvösebb van, mindjárt más. Megjön az életkedvem.

Szóval ezért.

2011. aug. 11. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is nagyon utálom, mert például túl meleg van. Én jobban szeretem az ilyen semleges időjárást, hogy feltudok venni egy rövidújjút, de azért ne izzadjak abba is bele. Inkább szeretem a tavaszt meg az őszt.
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem vagy egyedül... én minden nyaramat vártam, várom, de az idei, valami borzalom! nem is nyár... nincs meleg, nincs 30 fok, nem lehet strandra menni.. hosszúgatyába, meg pulcsiba megyek mindenhova... kivéve amikor kabátot is húzok... én nagyon kivagyok akadva... főleg, hogy már augusztus közepe lesz.. és eddig 5x voltam a strandon, pedig a balaton mellett lakom... ugyhogy igen, én kivagyok akadva, és utálom az ideig nyarat.... !!!
2011. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
úristen mennyien írtatok, amig én irtam... Deee most aztán végképp nem értem :D pont fordítva vagyunk bekötve, mert nekem az lenne a lényeg, hogy 60 fok legyen... és idén kb. 25 fok volt a max... ugyhogy nem tom, hogy miért vagytok kiakadva :OOOOOOOOOOOOOOO
2011. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nálunk most is dög meleg van -.-"
2011. aug. 11. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Értem, én mondjuk alapból nem szeretek elmászkálni, tehát pl most is szinte egész nyáron itthon voltam, a lakásban meg a kinti időjáráshoz képest konkrétan hideg van pedig nem hűtök meg semmi (most nem tudom milyen idő van kint de pulóverben vagyok bent). Szóval így azért nem rossz, a telet ilyen szempontból jobban utálom, mert akkor minden plédet magamra kell vennem hogy ne fagyjak meg mert nem fűtenek annyira, én meg nem szeretem ha egy pulcsinál több ruha van rajtam... A nyár az pont jó. :D De ha folyton mászkálnom kellene azt én sem bírnám.
2011. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem utálom:)van medencém!xD
2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a telet nagyon szeretem.
2011. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!