Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükör mennyire mutat valódi...

Budai Martinez kérdése:

A tükör mennyire mutat valódi képet? És mennyit számít ha torzít egy tükör?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy a tükör fordítva mutatja az arcunkat.. És a tukorkepemet szebbnek latom mint a valódi arcomat... Tehat akkor valóban szebb a tükörképem vagy csak szokatlan a valódi de egyebkent sokkal szebb arcom?
2018. ápr. 23. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha torzít, az nem szépít, hanem csúnyít.... Nem ez itt a baj! Hanem szerintem szokatlan a valódi kép rólad! Én, hogyha tükörbe lövök magamról egy fényképet, nem nagyon feltűnő az, hogy fordítva van. Max annyi, hogy egy-két anyajegy a másik oldalra kerül. :D:D Tehát szerintem nem ez a baj. Akinek brutál aszimmetrikus a feje, annak se feltűnő, hogy a tükör fordítva mutatja. Szerintem nem szoktad meg még eléggé az "igazi önmagadat"(mármint a "valóságot", ami nem tükörkép)! :D:D
2018. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nekem is feltűnik, ha torz a pofám egy tükörbe. Mert ki lehet szúrni, ha egy tükörbe kétméteres létra vagyok, vagy éppen malacképem van(tehát nem a megszokott, nem a normális; hanem eltér az átlagtól valamennyire). Emlékszek rá, hogy mikor középiskolás voltam, akkor a suli WC-jébe volt egy tükör, amibe mindig nézegettem magam pár perccel as hazautazás előtt. Eleinte nem tudtam, miért ilyen nagy a fejem abba a tükörbe.... Aztán rájöttem, hogy a többi nem ezt mutatja.... Mert az széltébe torzított!
2018. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi :)
2018. ápr. 24. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!