Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki annyira...

Létezik hogy valaki annyira vékony csontozatu, hogy 163cm-hez 43 kg és nem kórosan sovány?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó.
2018. ápr. 27. 20:54
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
157 centi vagyok 45 kilóval, vékony csontú, nem vagyok kórosan sovány, normális vagyok, vékony. Ebből kiindulva simán lehet.
2018. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát eléggé határeset, én 160-hoz vagyok ennyi és nagyon vékony vagyok. Nekem viszont eléggé homokóra alakom van, szóval pl egy keskeny csípőjű lányon még talán el tudom képzelni hogy ez még nem kórosan sovány. De az biztos hogy nagyon vékony.
2018. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Határeset, de szerintem van ilyen.
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Igen, én is ekörül mozgok és ez most az eddigi legtöbb súlyom :D teljesen egészséges vagyok.
2018. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont jó lehet, de kérlek ne fogyózz!:DD
2018. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(Úgy értem, hogy ez már tényleg határeset, tehát ennél kevesebb semmiképpen ne legyél)
2018. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!