Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv. 2,5 nap alatt 6 kilot...

Üdv. 2,5 nap alatt 6 kilot fogytam 177cm-hez mi az idealis testsuly? Most 55 vagyok,57-nel több nem szoktam+ több lenni. Vekony csontozatu vagyok 16L

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 18:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miért nem jöttök rá, buta lányok.. hogy nincs olyan, hogy ideális súly! Az, aki diétázik és két és fél nap alatt éhezéssel lefogy hat kilót, az egy betegség. Javaslom, kezdj el megbarátkozni magaddal,mert elsősorban itt azzal van gond, hogy nem fogadod el saját magad szívem!:) 15/L
2015. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hihetetlen 2,5 nap-6kg!????
2015. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Brutálisan vizes lehettél, pukkadásig éve magad s azután mérve. Hashajtóztál? Azzal együtt is kevés ember képes erre...

Vagy csak trollkodást láttunk, az hihetőbb.

2015. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

55 kg-val betegesen sovány lehetsz.

Nem vagy normális. 60-68 között lehet az ideális súlyod.

Az meg totál beteges, hogy 2,5 nap alatt 6 kilót fogytál. Bár gondolom, ez nem fogyás, hanem vízhajtás, hashajtás és koplalás volt inkább.

2015. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Édesem, ha te 2,5 nap alatt fogytál 6 kg-t, megeszem a nem létező sapkámat tormával!


Anno, ész nélküli koplalással (napi 1 alma), cardio edzéssel 4 hét alatt 13 kg-t adtam le...


Ha 2,5 nappal ezelőtt mérés előtt telezabáltad magad, majd hashajtó, hánytatás, vízhajtás... és semmi kaja, plusz napi több óra cardio, még akkor se fogysz ennyit!


Az őrült koplalás tiniknek szokásos üzenetemet nem írom le, mert ez egyértelműen troll kérdés..


Hacsak nem két külön mérlegen mérted magad, és az egyik drasztikusan mást mér, mint a másik! :D

2015. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

rosszul esik, hogy kamu kerdesnek hiszitek, szerintem nincs ebben semmi olyan, hogy ne lehesen elhinni:)

en is egy almat eszek, a suliban, amit mar szova is tettek a többiek.

Amugy sok fojadekot iszok, 3 liternel többet.

hashajtozni nem szoktam.

de gyakran rokazok ujabban, nem bulemia.

en is sportolok, meg hetti egyszer 3,5 km setalok, haza a sulibol, a tablara ki van irva, innen tudom, hogy ennyi.


De a kerdesem ugy az volt, hogy szerintettek 177cm-hez mennyi suly a jo

60-68kg egy felnött nönek, nem pedig egy 16 evesnek

2015. máj. 17. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
3 liter folyadék az 3 kg, ez még mindig nem magyarázza meg hogy hogy fogytál 6 kilót. Elárulom hogy heti fél-egy kg zsírt lehet fogyni maximum, innentől kezdve nem lehet komolyan venni amit írsz. Húha, heti egyszer sétálsz 3,5 km-t? Az kb. fél óra, ugye? :D
2015. máj. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TXCowboy ***** válasza:
A kinézetet nem a súly dönti el, vagy te azt hiszed azért tetszel valakinek, mert 57 kg vagy? Ilyen hülyeséget. :D
2015. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jo, hogy senki sem a kerdesre valaszolt

Köszönöm! <33

2015. máj. 18. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:

6 kilót fogytál, és 55kg vagy most. Ezek szerint 61kg voltál előtte, de azt írtad, 57-nél nem szoktál több lenni. Most akkor melyik az igaz?


Egy 16 éves amúgy még fejlődésben van, és egyáltalán nem is szabadna fogyóznia, hacsak nem kifejezetten orvos írja elő. Ne a nem létező túlsúlyoddal foglalkozz, hanem inkább a tanulással, mert az írásodból úgy tűnik, az nem megy olyan jól, mint a méricskélés.

2015. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!