Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha vékony csontozatú vagyok,...

Ha vékony csontozatú vagyok, kis vállakkal, akkor testépítés esetén van esély arra, hogy kiszélesedjek, kivállasodjak, vagy csak az izomzatom lesz masszívabb?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Ha még növekedés közben sportoltam volna, akkor biztos szélesebb lennék. De most, hogy már elértem a végleges méreteim, arra lennék kíváncsi, hogy az izomzat és a testzsírszázalék mellett a csontozatra, testtartásra milyen előnyös hatást tudnék gyakorolni. Szeretném, ha szélesebb vállaim lennének, mert ha csak izom jön fel rám, az ebben nem fog sokat segíteni.

2015. jún. 5. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ha vastagodnak a hátizmaid az széttolja valamennyire a lapockáid, ha vastagodik a vállizmod akkor is szélesebb leszel. Vagy hogy gondoltad, hogy "csak izom jön fel rám"?
2015. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!