Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kategóriájú blogger...

Milyen kategóriájú blogger lennék?

Figyelt kérdés

Igen, a kérdésemet olvasva én is azt gondolnám, hogy hogy akar ez a csaj blogger lenni, ha azt sem tudja mi van. :D Megpróbálom kifejteni, hogy érthetőbb legyen a kérdés. Azt leszögezném, hogy nem a nagy bloggerkedés a célom (akkor eleve fel sem tennék ilyen kérdést), csak élvezem az írást ennyi.


Szóval úgy nem tudom magam pontos kategóriába sorolni, hogy pl fitness, életmód, divat, stb.

Személyes jellegű a blogom, a bejegyzésekhez saját képeket töltök fel, többön én is rajta vagyok. Ha van egy érdekesebb napom pl városlátogatás akkor ilyen travel szerű sok fotóval. Edzés, étkezés, stb a többi fő téma. Próbálok hasznosabb bejegyzéseket írni mindennel kapcsolatban.


De akkor ez milyen kategória lenne, ha egyet meg kellene nevezni? Először az "edzés és életmódra" gondoltam. De aztán eszembe jutott hogy az életmód inkább ilyen szépség rutin, mit eszem egy nap stb nem?


Segítsetek eligazodni légyszi!!!


2018. máj. 1. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha leírod a blogod nevét akkor lehet tudok segíreni😇
2018. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lifestyle :)
2018. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!