Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnál is folyton kifordul az...

Másnál is folyton kifordul az orrpiercing belső "kampós" része? Gyógyuló ékszernél.

Figyelt kérdés

Komolyan, egy ásítás, egy mosoly vagy bármilyen más mimika után igazítanom kell... Folyton kifordul az ékszer és kilóg a vége.. 3 percenként vissza kell fordítanom.. Csak én küzdök ezzel? Van erre bármilyen trükk?


Még nem gyógyult meg ahhoz, hogy lecseréljem..



2018. máj. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nem fordult elő, sőt még ismerőssel sem.

Menj vissza a szalonba és kérj valami más ékszert bele. Talpasat mondjuk.

2018. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálam is ez lenne a problema.. Tegnap lovettem,de estere ki is fordult. Majdnem sziveohamot kaptam,azt hittem ki is fog esni (1.piercing,tapasztalatlansag) ovatosan probaltam vissza tolni..

Aztan meg kerdeztem egy ismerosom, mert elegge be paraztatottmert nagyon latszott es azt mondta hogy ez nala is elo szokott fordulni,de idovel ha be gyogyul mar batran vissza lehet lokni a nozidba. :)

2018. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!