Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 156 cm hez jó párosítás a...

156 cm hez jó párosítás a hosszú vasalt haj 15 évesen, ha még sokkal fiatalabbnak is nézek ki? Nem hisznek melegnek?

Figyelt kérdés
mostanában kicsit mániámmá vált, hogy melegnek néz mindenki, pl buszon nem is merek suliba menet ránézni senkire mert félek azt hiszi őt nézem. szerintetek, ha levágom a hajamat rövidre, vagy kopaszra, az segítene?
2010. jún. 14. 14:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na vazze! Én nem tudom mostanában mik ezek a "pasik", de kíváncsi vagyok milyen lelkivilággal rendelkezik egy ilyen:D göndör meg félhosszú. A "normális" pasik azt se tudják mi az a hajvasaló. Esküszöm nem tudom megkülönböztetni a fiúkat a lányoktól, úgyhogy nem is csoda, ha néha úgy érzed melegnek néznek.
2010. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Te kész vagy.Azért ,mert hosszú a hajad nem leszel meleg.

Senki nem fog annak nézni, kivéve ,ha úgy is viselkedsz.

2010. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!