Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg túl kicsi a mellem?

Tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
75A, 157 cm vagyok és 50 kg. Az osztálytársaim rendszeresen megjegyzéseket tesznek arra, hogy milyen kicsi a mellem, mert nekik már B vagy C kosaras. Alakra minden jó, nem vagyok sem sovány sem kövér, csinosabb az alkatom, rendszeresen sportolok. Tényleg ekkora baj ha csak mellem kicsi? Mért szólnak meg miatta?

2018. máj. 13. 00:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%
Kép nélkül nehéz válaszolni. Majd megnő.
2018. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Dobj egy kepet (arc nelkul) es ugy tobbet tudunk segiteni. Mennyi idos vagy?
2018. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Kicsi, de valaki világosítson már fel, hogy mekkora az a mell, ami "túl" kicsi? Mihez az?

Egyébként meg ha vékony, izmos, sportos alkatod van, ahhoz pont a kis mell a normális, ritka, akinek nagyobb, nézd csak meg az aktívan sportolókat. Ne törődj az osztálytársaiddal, sztem valamit tuti irigyelnek rajtad és azzal próbálnak kompenzálni, hogy a kisebb melleid miatt cseszegetnek. Nem túlsúlyosak netán? Simán lehetnek féltékenyek az alakodra, ha csinos, sportos, ők meg hájasak minden izom nélkül.

2018. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Genetika:)


Amúgy meg ha normálisabb pasit találsz nem ez lesz neki az elsődleges szempont:)

Amúgy akik szekálnak mit értek el eddig? Kitűnő tanulók vagy az alja? Csak azért ezt is vedd hozzá :)


Hogy miért?

Az emberek gonoszak, főleg fiatalkorban azok.

2018. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, eszedbe ne jusson ismeretleneknek képet küldeni a melledről, de még arc nélkül sem!

Hiddel, azért kérik tőled, hogy azon élvezkedjenek!

Ott van a google, had használják azt a pasik!

Hogy kinek mi a véleménye a melledről, hogyan szólnak meg miatta, hagyd őket a fenébe, azzal csak magukat járatják le!

Fogadd el magad olyannak, ahogy vagy!

El kell fogadnod természetességed és mások véleménye csak ne nagyon számítson! :)

Hány éves vagy amúgy?


16/L

2018. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ja..a pasik jól tudják milyen az ekkora mell. Csak erre akarják verni. Hirtelen mindenki milyen alaposan akar segíteni
2018. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Kicsi, de nem írtad hogy hány éves vagy. Lehet hogy még nő valamennyit, vagy ha nem, hát fogadd el. Csak a buta emberek szólnak meg ezért. Ne foglalkozz velük. Pasik szempontjából meg vannak sokan akik a kisebb melleket tartják szebbnek. Van aki meg a nagyot..nem lehet mindenkinek megfelelni. Ne aggódj a melleid miatt
2018. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nézzétek már...

Lepontoztak a pasik, mert szólni mertem a kérdezőnek, hogy senkinek ne küldjön képet! :D

Na én tuti nem mutogatnám itt senkinek sem az enyémet, az hótziher.

2018. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
13. Tudom, hogy nem kellene aggódnom, csak a többiek tényleg nagyon cseszegetnek miatta, ezért aggódtam, hogy tényleg baj. Köszi a válaszokat :) (képet nem küldök senkinek).
2018. máj. 13. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csesztettek, 20 vagyok es 70/A 155cm melle, de emellett nekem fenekem se semmim, 14-nek nezek ki, de nem banom. A baratomat se erdekli. Es vannak olyan ruhak amiket csak kis mellel lehet izlesesen felvenni :)
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!