Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg túl kicsi a mellem?

Tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
75A, 157 cm vagyok és 50 kg. Az osztálytársaim rendszeresen megjegyzéseket tesznek arra, hogy milyen kicsi a mellem, mert nekik már B vagy C kosaras. Alakra minden jó, nem vagyok sem sovány sem kövér, csinosabb az alkatom, rendszeresen sportolok. Tényleg ekkora baj ha csak mellem kicsi? Mért szólnak meg miatta?

2018. máj. 13. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom általános iskolás vagy. Ott azért jobban megy a szekálás. Engem pl azért szekáltak, mert nagyobb mellem volt a többiekhez képest. Pedig ugyan akkora vagyok/voltam mint te.
2018. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, mint #10-nél.

(Ugyan ez a méret 19 éves vagyok)

Igaz engem nem oltogattak a mellem miatt viszont sokszor annyira szégyelltem, hogy nem igaz. Párom imádja és már én is megszerettem őket :)

Nem akarnék se nagyobbat se "formásabbat". Így tetszik és csak az számít, hogy így érzem magam jól ^^


Kérdező te se aggódj!

1) még bőven nőhet

2) ha nem az sem baj. Eszem mágában sincs leszólni a nagymellűeket, de szerintem egy kisebb cici szebb :)

(Nem mondom, hogy a nagy nem lehet csak nekem ez a személyes véleményem)

Ráadásul minél nagyobb a mell annál inkább megterheli a hátat.

(Jó melltartó kompenzálhatja persze, de azt se hord mindig az ember lánya :) )

2018. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elarulom Neked,hogy tanuja voltam annak,hogy a vilag egyik pasija,olyan lanyt vett el,akinek nagyon kicsi volt a cicije. (talan semmi nem volt neki).
2018. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsi! egyik legjobb pasija
2018. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!