Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi a mellem?

Miért ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és nagyon kicsi a mellem. alig látszik. Mindenkinek a korombeliek közül szép melle van csak nekem ilyen kicsi. Mindenki azzal cikiz hogy lapos deszka vagyok és ez nagyon rossz. Irigy vagyok mindenkire akinek szép a melle. Nagyon zavar hogy ilyen kicsi. Tapasztalatok is jöhetnek.

2018. máj. 13. 10:58
 1/7 anonim válasza:
93%
Fog még nőni, 13 évesen én azzal törődtem, hogy megkapjam a legújabb barbi babát nem azzal, hogy mekkora a mellem!
2018. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Emiatt nem kell aggódnod, fog még az nőni, fiatal vagy még. Ha valaki ilyet mond neked, nyugodtan válaszold azt, hogy még csak 13 vagy, várja ki a végét! :D
2018. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 speedy8 válasza:
25%
Miért jó ha valakinek nagy a melle?
2018. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En 20 vagyok es majdnem lapos, ez van :D

Kompenzaltam, szurattam 2 mellbimbo piercinget es mar sokkal jobban tetszenek :)

De varj meg vele! Nekem ugy tunt nem no tovabb aztan amikor 15 lettem nott egy kicsit hirtelen! Ugyhogy ne add fel, olyan 20-21 eves korodig meg nohet, nekem sajna mar 5 eve semmi :)

2018. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Van akinek később kezd el nőni, van akinek meg meg sem nő. 13 évesen még egyáltalán nem "kell" hogy bármiféle melled is legyen. Nekem is 14-15 évesen kezdett egyáltalán látszódni, aztán akkora is maradt.
2018. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megnyugtat (nem fog), nekem még 30 éves koromra se nőtt meg. Csak azért nem hordtam push up melltartót, mert tudtam, hogy nagy lesz a csalódás, ha egyszer lekerül. Aztán így is találtam olyan fiút, akinek kellettem. Utána már elkezdtem a push up-ot hordani. 35 évesen szültem, szülés után akkorák lettek a melleim, mint két labda:D Ki is akasztottam a védőnőt, amikor kérdezte, van-e tejem és azt válaszoltam neki, hogy akkorák a melleim, mint Pamela Andersonnak.:D Azóta már összébb mentek sajnos, de az az igazság, hogy még mindig szoptatok, pedig 4 éves a gyerkőc. Lehet, hogy abba kéne hagynom lassan. A melleim összementek, de nem lógnak. Azt olvastam, sok nőnek lógós lesz a szoptatás után. Hát nem tudom, mert még mindig szoptatok, de ez már nem olyan szoptatás, alig van tejem. Szerintem már nem fog változni. Én későn érő típus vagyok, csak az anyasággal teljesedtem ki nőként külsőre is. Cserébe viszont 40 éves létemre egyre több pasi felejti rajtam a szemét. 20 évesen észre se vettek. Most meg egy adatvédelmi konferencián vettem részt a múlt héten, felálltam feltenni egy kérdést az előadónak, és olyan zavarba hoztam, hogy elpirult. Ami azért fura, mert továbbképzésen voltam már kis létszámú előadásán, soha észre se vette, hogy létezem. Van valaki más is, de nem akarlak megbotránkoztatni, hiszen még kislány vagy.
2018. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 12:12


Mert van, aki úgy érzi jól magát a bőrében.


Kérdező, nekem 16 évesen eléggé nagyok a melleim, de hidd el, sokkal jobban irigyellek téged.

Bár nekem is kisebb lett volna.

Amúgy hanyas melltartót hordasz?


16/L

2018. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!