Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 170cm-hez 49-50kg...

Madri00 kérdése:

Szerintetek 170cm-hez 49-50kg ideális, esetleg túl vékony, kicsit duci?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek mert Se nem akarok hízni, vagy fogyni én jól érzem magam így ahogy vagyok, de ettől függetlenül érdekel.

Előre köszi a véleményeteket bármi is legyen:)



2018. máj. 16. 19:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2018. máj. 18. 11:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen magas vagyok,mellé 45 kg. Amikor ezt meghallják,mindenki elborzad,ellenben ránézésre szerintem nem ilyen rossz a helyzet.

Sok évig táncoltam,most pedig edzeni járok. Vékony vagyok,de feszes,formás. Még fenekem és mellem is van (úgy ahogy:D). Ne számokban mérd magad.

2018. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy duci lennél ezekkel a számokkal :D

Egyébként látatlanba én azt mondom, hogy szerintem tökéletes, mindig is tetszettek a vékony lányok :)

Igazából nálam nem igazán van olyan, hogy túl vékony, ahhoz már nagyon betegesnek kell lenni. A számok, hogy ki hány kiló pedig hidegen hagy. Hiába mondja valaki, hogy többnek/kevesebbnek látszik - mérlegen kívül nem teljesen mindegy? Ránézek és az alapján döntök :) Ezért lenne jó egy kép :P De magadról nem is célszerű kitenni, viszont google az nagy segítséget tud tenni az ügy érdekében.

Mindenkinek megfelelni pedig nem lehet, így a vélemények(1x pozitívat, máskor negatívat kapsz) teljesen relevánsak. Végső soron pedig 1 embernek kell, hogy igazán megfelelni, és remélhetőleg neki az ideálja épp te vagy :D

2018. máj. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják, hogy csontkollekció. Undorítóan sovány vagy. Egy lánynak legyen melle, segge, combja.
2018. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, és ki mondta hogy nincsen?? Szerintem ne tegyél ilyen megállapításokat amíg nem láttál
2018. júl. 2. 09:18
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem is akarlak látni hála az istennek. Megmenekülök egy szerencsétlen testképzavaros tini látványától. Hidd el, sokan vannak ezzel így, hiába mantrázzák a divatlapok a csontkollekciók képeit.

Ezt írtad: Előre köszi a véleményeteket bármi is legyen:)

Hát ez a véleményem. Fogadd el.

2018. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!