Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más lányokat is ennyire...

Más lányokat is ennyire érdekel a divat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szinte mániákusan érdekel a divat. A pinterest és a krémmánia a kezdő oldalam kb. :D

Nem sokat költök ruhákra, nincs is sok, de mindig megnézem az akciókat, heti szinten járom a boltokat. Drogériákkal ugyanígy vagyok.

Egyszerűen nagyon szeretem kilogisztikázni, hogy milyen akciók során tudok olcsón kijönni, repkedek, ha egy szép holmit töredék áron tudok megvásárolni. Mondjuk lehet, hogy inkább akció függő vagyok. :D


Veletek is ez van?


(Azt mondjuk hozzá tenném, hogy nem 24/7-ben erről gondolkodom, van életem. :D)


2018. máj. 22. 20:29
 1/6 Saku14 ***** válasza:
Same .
2018. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Lesz..rom magasról a divatot. Saját kiforrott egyéniségem van, és aszerint vásárolok hozzá ruhákat, kiegészítőket.


Ritkán sminkelem magam, régebben többet, de ez alább hagyott.

2018. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is imádom, hülyét tudok kapni, ha valami nincs rendesen megkomponálva a napi outfitjeimben. Időm nincs nagyon boltokba járni, ha van, akkor turizok, minden mást online, a telefonom tárhelye nagyrészt ilyen appekkel van tele...

Amúgy #2 nem arról van szó, hogy nincs egyéniségünk, csak nem szeretünk azzal villogni, hogy mennyire egyediek vagyunk, mikor be kell látnunk, hogy a 2. világháború végével eltűnt az egyediség a tömeggyártással.

2018. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl. nem. Unalmasnak tartom, vásárolni meg kifejezetten rühellek.
2018. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


És mi van akkor ha tömeggyártás van ruhák tekintetében? Kötelező nekem akkor a H&M-ben, a Zara-ban, a Berskhaban, a C&A-ban vásárolni?

A városomban ilyen boltok nincsenek is.


És még soha nem jött velem szembe olyan nő, akinek ugyanolyan felsője, vagy ruhája lett volna, mint nekem. Milyen érdekes!?

2018. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jött már szembe ruhám és nem zavar, mert máshogy style-olja mindenki magát.
2018. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!