Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányokat kérdezném, mi a...

Lányokat kérdezném, mi a rosszabb egy férfiban? Egy hatalmas huszárbajusz, vagy régies öltözködésmód?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal rendszeresen elmegyünk sound-ra, meg mindenféle fesztiválokra, és azt vettük észre, hogy túl könnyű csajozni. Nincs semmiféle kihívás, ott a legtöbb nő nagyon könnyen megadja magát (tudom amúgy mindenkinek ajánlani, aki erre vágyik). Persze jó is ez, de elveszi az egészből a poént, meg nem tudunk egymás kudarcán röhögni később, amit annyira szeretünk. Úgyhogy azt találtuk ki, hogy a barátom nyárig növeszt egy hatalmas bajszot, én meg kizárólag a nagyapámtól kölcsönkért 40-50 éves ruhákba fogok mutatkozni a balaton sound-on. Azok a tipikus hihetetlenül ocsmány tüdőig felhúzott nadrágok, színes ingek, kalap, stb. Szerintetek melyikünknek lesz kevesebb esélye így csajozni?

2018. márc. 3. 15:34
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ez kisugárzás függő,őszintén nem tudom. :D Számomra mindkettő szörnyen hangzik, a bajusz már alapjábavéve nem vonz túlzottan, de kitudja,az még lehet jól is áll majd a haverodnak...

Te viszont talán még ennél is rosszabbnak hangzol számomra,mert azért az,hogy hogyan öltözködsz szerintem hozzátesz a kisugárzásodhoz és az nekem sokat számítana, de ez a személyiségetektől is függ szerintem. :D

18/L

2018. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. A narkós/hullarészeg tiniket úgysem érdekli, hogy-hogy nézel ki csak legyen bátorságod odamenni.
2018. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amugy van igazsagalapja a kettesnek, fesztivalokon annyira kozvetlenek az emberek, hogy szinte nem is erdekli oket ki hogy nez ki.

Mondjuk en nevetnek mindkettotokon, ha meglatlak Soundon vagy Szigeten mindenkepp odakoszonok😂😂😂

2018. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, helyes! :D Ott leszünk!


Amúgy fogadás is van a dolog mögött, mert azt találtuk ki, hogy aki kevesebb csajt szed össze, annak további egy hónapig még hordania kell ezeket a kiegészítőket, ami egy bajusznál talán még nem olyan nagy probléma, de ezek a ruhák eléggé alkalmatlanok arra, hogy nyáron flangáljak bennük :D Egyszer-kétszer poénból már felpróbáltam, és rohadt kényelmetlenek, és rohadtul beléjük lehet izzadni. Főleg, hogy nagyapámnak nem is nagyon van rövidnadrágja, úgyhogy mindenképp meg fogok szenvedni, de ez van, az életben kell néha szenvedni kicsit :D

2018. márc. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!