Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a kép most "azt" ábrázolja,...

Ez a kép most "azt" ábrázolja, azon kivül, hogy ocsmány a lâba?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 23. 01:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem mersz leírni? "Nem mertem leírni, hogy ez most az?????" Mi az?Egy majom fürdőgatyában?Vagy mi?
2018. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Egy szőrös disznó, felálló fasszal, így jobb?

Meg elég csak a lábfejét megnézni, undorító

2018. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
93%

mi a franc ez a kérdés??? :D mégis ki pakolgatja ki gyikre a valaki által neki küldött képet?! igen, szőrös a lába, és furán áll a nadrágja, nem tudom, hogy véletlen csak így áll az anyag, vagy direkt, hogy látszódjon az álló farka....de mi értelme van ennek a kérdésnek? :D mert Kérdező láthatóan be van rágva a pasasra és kirakja a képét, hogy a "fujj de szőrös a lába, majom" kategóriájú válaszokra élvezkedjen :D


Kérdező, ha idegesít a csávó, ne beszélgess vele.

2018. máj. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%
Hlyézus, mióta "undorító", ha egy férfinek szőrös a lába? Beteg vagy... Ráadásul valami óvodás szinten lehetsz ezzel a "juj, kuki" színvonallal.
2018. máj. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
26%
Az nem a lomposa. Nezzetek meg jobban a kepet. Az a pléd alatta. A kép jobb oldalán folytatódik a fehér csík. A lábával meg semmi baj.
2018. máj. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni 😂😂😂😂

Amúgy ez elvileg egy medence, vagyis én úgy nézem, csak még le van fedve...


Az látszik, hogy valami takaró van alatta.

😁😁😁😁😁😁😁

2018. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Jézusom.


Most akkor arra gondoltam, hogy konkrétan most felállt neki ezen a képen, vagy csak meggyűrődött a gatya???

2018. máj. 26. 10:11
 28/44 anonim ***** válasza:
84%
És még ki is emelted ezt a hülyeséget. Istenem.
2018. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Igen, az ott szerintem egy kis merevedés. A lábáról, meg hát jó szőrös, ezen nincs mit tagadni. :D Az ilyeneknél mindig eszembe jut, hogy ha ez folytatódik tovább, vajon a farkát bozótvágóval kell majd megkeresni? :DDD
2018. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Amúgy a háziorvosom a faszi és eléggé bejövök neki, meg randizni is akart, bár vab egy olyan érzésem, hogy inkább csak lefektetni....


Így még jobban gázos, pedig nem is írok neki vissza.

2018. máj. 26. 10:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!