Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön Palvin...

Fiúk nektek bejön Palvin Barbara arcra/testalkatra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nagyon sokszor hasonlítottak már engem hozzá. Hogy olyan az arcom, szemem, hajam, arc formám, alakom, gesztusom, mosolyom. :D

2018. máj. 30. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon is :)
2018. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2018. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem különösebben, de azért nem tolnám el, ha le akarna pippantani.
2018. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem konkrétan barbi nem szép, főleg élőben.... szerintem nem nehéz szebbnek is lenned!
2018. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
IDŐSEBB VAGYOK ÉS TETSZETT FIATAL ÉS ÉRETTEBB KORÁBAN . Most hogy testesebb a hátsója izgi, de lehetne teltebbek a cickói , nagyobb kerek alma vagy kört melleket ehhez az alkathoz .
2018. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Akkor örülhetsz, mert ő a világ legszebb nője.

De hogy ennyi vak ember mászkál a világban, az elég gáz.

2018. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát most sokat változott szerintem az alakja, picit husisabb lett. Erről mi a véleményetek?:D szerintetek jobb volt mikor vékonyabb volt? Mert igazából most en is husisabb lettem, kb. egy az alakunk, de engem mondjuk ez már zavar én szeretnék újra vékony lenni és sportolok is ennek érdekében rengeteget:D

Egyébként szerintem formás és nagy melle van csak nem hord push up-ot :D :D az én cicim kisebb :D :D

2018. máj. 30. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, most milyen, de pont a vékonysága miatt nem szerettem, úgyhogy ha neked nagyobb a segged, akkor simán állna rád, mint a zászlórúd. A mell meg nem érdekel.
2018. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne magadat hozzá hasonlítanod!
2018. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem ő hasonlítgatja hozzá magát.

Egyébként szerintem Palvin Barbi elég dögös, mégha sminkkel szebb is. Gyerekek ne legyetek finnyásak!

2018. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!