Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az orrpiercing?...

Mennyire fáj az orrpiercing? (orrkarika)

Figyelt kérdés

Akinek van már az írjon választ légyszíves!

Gyógyulási idő,kezelése..stb

Köszönöm előre is.



2018. máj. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szinte semmenyirre nem fáj, főleg mert érzéstelenítő spray-t is használnak.

1 hónap alatt meggyógyul ideális esetben, ha naponta kezeled háromszor bethadine-al.

Kb 1 hónapig kell odafigyelni egy két dologra, de erről majd felvilágosítanak. Pl. nem szabad menj publikus fürdőkbe, strandra

2018. máj. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van orrpiercingem. Az orrkarika csak annyiban más,hogy jobban kell rá vigyázni,mert befordul,és az tud fájni. Lényeges különbség nincs.


Először is,az orrpiercinget megcsináltatni fájdalmas. Abszolút kibírható,de az nem igaz,hogy nem érzel semmit.Viszont az igazi munka ezután kezdődik. 10 perc alatt végzel a piercingesnél,ebből konkrétan 2 perc a piercing berakás,ebből 20 másodperc a szúrás része, utána

jön a neheze.


Másodszor is,ez az 1 hónapos gyógyulási idő csak mese,nagyon szerencsésnek kell lenned,hogy 1 hónap alatt begyógyuljon. Én inkább fél évet mondanék. 1 hónap az az időszak,amíg még be van gyulladva,nincs rendesen még összeforrva,ha belekapsz véletlenül és kirántod,akkor vérzik, nem kicsit fáj. Az első 1 hónapban mindentől óvnod kell, minden nap 2x kezelni. Ha az első 1 hónapot túléltétek közösen,akkor onnét már könnyebb lesz. Utána is kell még kezelgetni,de lehet ritkábban. Cserélni szerintem fél évnél előbb nem érdemes,de ezt senki nem hiszi el,én sem hittem el,kicseréltem 3 hónapra. Hát nem volt jó ötlet. Szóval ne cseréld 2-3 hónap után!


Összességében megéri,jó dolog,viszont nagyon türelmesnek és kitartónak kell lenned,és nagyon kell rá vigyázni. Ha nem bírod a vért,és egyéb ilyen sebes dolgokat,akkor sem ajánlanám,mert könnyen megtörténhet,hogy csöpög az orrodból a vér,tiszta gennyes a seb,és akkor is neked kell ellátnod.

2018. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is volt és 2 hét alatt begyógyult.
2018. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint első, sosem fájt, sosem volt befertőzve, naponta 3x kezeltem.
2018. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól strandra ugyanugy mehetek ha nyáron megcsináltatom?
2018. máj. 31. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz strandra egy ideig miután megcsináltatod, így nyáron sem.
2018. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis mehetsz strandra, de nem mehetsz be a vízbe :))))
2018. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. máj. 31. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!