Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajnyíróval le lehet vágni a...

Hajnyíróval le lehet vágni a szőrt a lábamról?

Figyelt kérdés
Ugye megjött a nyár, meleg van, ezért a rövidgatyák ideje itt is van. A probléma számomra az, hogy a lábaimon mindenhol legalább 2-3 cm-es szőr van, és én nem szeretnék egy dzsungellel a lábaimon mászkálni mindenhova, iskolába járni. Viszont valamennyi szőrt meg szeretnék hagyni, annyit amennyi még jól is néz ki egy fiún. Szerintetek nullásgéppel le tudnám vágni rövidebbre a lábamon a szőrt? És ha igen, akkor hány mm-el vágjam?

2018. jún. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és ha azért kérdeznéd, nem vagyok bu-zi. Ezt olvasom egy csomó helyen, hogy b-uzi az a férfi aki ennyire szőrtelenít. De mint azt írtam, valamennyi szőrt akarok hagyni a lábamon, csak sokkal több van nekem mint a korosztályomban másoknak, és ez zavaró. Az is zavaró, hogy szőrösebbek a lábaim mint sok felnőtt férfinek. Meg hát nyáron jobban le is izzad az ember lába, ha egy esőerdő van rajta.
2018. jún. 3. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le nyugodtan rövidre. Lány vagyok és nem b...@zis hanem ápolt hatást kelt
2018. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 centire vágd szerintem. Én annál rövidebbre szoktam, de téged úgy látszik behatárol a környezeted véleménye. :P
2018. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár éve én is így hajnyíróval szenvedtem, mert nem mertem nagyon rövidre. Aztán pár hónap után erőt vettem magamon, és azóta borotválom rendszeresen, sokkal jobb így, sosem szólt be senki. Szerintem tedd túl magad ezen a túl rövid problémán, és borotváld le nyugodtan, mert sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a hajnyíróval szenvedni, mert azzal nem is lesz egyenletes a hosszúság. Borotválni egyszerűbb és gyorsabb.


F

2018. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajnyíró legrövidebb fokozatával nyírom,de most le fogom borotválni,kipróbálom milyen ha teljesen sima.Ha tetszik,mindig borotválni fogom. f.
2018. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!