Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szúrok epilálás után is?

Miért szúrok epilálás után is?

Figyelt kérdés

Elkezdtem epilátorral szőrteleníteni a lábamat de annyira fáj, hogy mindjárt meghalok. Úgyhogy áttértem a combomra (igen, ott is kell sajna) es meglepő de ott kevésbé fáj, csak a belső oldalon. A combomon gyengébb a szőr és egy szálat de látok, de mégis szúr most is pedig ebben a pillanatban tépkedte ki :(

Vajon ez miért van? Elég nagy már a szőr, szóval belekap.



#szőr #szőrtelenítés #epilátor #bepisilekannyirafáj
2018. jún. 6. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként a combomat most először csinálom epilátorral.
2018. jún. 6. 11:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beleszakadt a szőrszál és így az a hatás mint a borotvánál. Nekem is ilyen 😞
2018. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az epilátor nem fogja eltávolítani a szőrzeted 100%-át. A nagyon pici szálak, amik más növekedési fázisban vannak, ugyanúgy ottmaradnak, és ha hosszú a szőr, lehet, hogy csak eltépi és nem húzza ki.

Ezzel sajnos nem igazán tudsz mit csinálni, maximum pár naponta újra átmész a lábaidon az epilátorral.

2018. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!