Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csipesszel kitépkedem a...

Ha csipesszel kitépkedem a szőrt, az ér annyit, mint egy gyantázás vagy epilálás?

Figyelt kérdés
Kérlek, a kérdésre válaszoljatok. Nem, nem azért kérdezem, mert meg is akarom csinálnu, csak szimplán érdekelne, hogy ha csipesszel húzgálom ki a szőrszálakat milyen lesz utána. Hogy ugyanúgy gyengébb lenne-e és hetek után kezdene-e kinőni?

2018. jún. 2. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, ha sikerül teljesen kihúzni a szőrt (gyökerestől vagy hogy mondjam) akkor ugyanolyan mint a gyanta és az epilálás. De sokkal több időt vesz igénybe, és fájdalmas. Én a gyantát javaslom egyébként, mert bár sokak szerint nagyon fáj, szerintem meglehet szokni, és gyorsan végez vele az ember. Arcgyanta nekem kb.5 percig tart, 2 hetente csinálom és már szinte nem is fáj.

De a csipesztől sem erősödik a szőr, csak tényleg fontos hogy gyökerestől tépd ki, különben pár nap alatt visszanő.

2018. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

De fontos a szállal megegyező növekedési irányba húzni, hogy ne törd bele a bőrbe.

(Attól lesznek fekete kis "pontok")

Ugyanez a jó gyantánál is, jól felmelegített, rásimítani növekedési iránnyal megegyezően, és növekedési iránnyal ellenkezöleg lerántani a bőrről, megfelelő sebességgel.


De hatásilag ugyanaz, ha jól téped ki, gyökerestől. (Igen jól mondtad első,gyökerestől kell).

És igen, lassabb folyamat, és fájdalmasabb, mert egyenként téped ki.

Bár én speciel szemöldöknél, tehát az arc területén nem szeretem a gyantát, mert a túlzott használata miatt megereszkedik a bör egy idö után.

2018. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!