Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki rondán a képeimen?

Miért nézek ki rondán a képeimen?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok fotogén, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért van az, hogy a képeken amik rólam készülnek egyszerűen undorítóan nézek ki. Nem elég az hogy a kamera megdob 15 kilóval, de méh meg is szélesíti az egész arcom, magyarán teljesen eldeformál. 168 cm vagyok 52 kilóval, nem tartom magam, meg tükörben nem is látom magam kövérnek, de minden képen kövérebbnek nézek ki mint a többiek. Ez nem vicc. Ha csoportkép készül, akkor én vagyok az első akit ki lehet szúrni, mert kitűnök a többiek közül az ocsmányságommal. A fejem nagynak tűnik, a testem is és sajnos az sem segít hogy minden képen sikerül a szélére állni. Az arcom valóságban keskeny, nagy szemeim vannak. De képeken széles fejem, kis szemeim vannak. Amúgy is önbizalomhiányos és testi diszmorphiás vagyok, és mindig mikor mrglátom magam egy képen el sírom magam olyan csúnya vagyok. Ha valaki érti ezt akkor köszönöm a segítségét.

16/L



2018. jún. 8. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is pontosan ugyanígy vagyok.
2018. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bitang ronda vagyok képeken, nem tudok bele mit kezdeni. Már megszoktam, nem engedem magam lefotózni, csak nagyon ritkán. Vannak ilyen emberek akik nem fotogének ezt elkell fogadni, attól még, hogy ronda vagy képeken lehetsz szép élőben és az szerintem sokkal fontosabb. Majd pár év múlva jókat kacagsz a képeiden én mindig erre gondolok.
2018. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is önbizalom hiányos vagyok.

Sokáig nem akartam "selfiezni"/fotózkodni senkivel.

Aztán telt egy kis idő és megváltozott a véleményem erről;

A barátnőm megkért, hogy menjek vele és készítsek képeket róla, hogy legyen profilképe. Rólam is csinált és azokra a képekre mondta, hogy tök jó amiket én előnytelennek láttam magamról, viszont nekem tetszett az ami neki annyira nem.

Mindenki máshogy látja saját magát képeken, mint ahogy mások látják külső szemmel.

2018. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

viszont nekem tetszett az ami neki annyira nem, ami róla készült*

(így érthetőbb remélem:))

2018. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!