Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire roncsolja a körmöket...

Mennyire roncsolja a körmöket a műköröm és a géllakk?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok szakember, de évek óta meg van csinálva a körmöm. Ha a körmös érti a dolgát, nem lenne szabadna, hogy nagyon roncsolja. Műkörömhöz reszelni kell a köröm felszínét az nyilván jobban felsérti, géllakhoz csak felbolyhosítja. Nagyrészt géllakkom van, de néha néha előfordul, hogy zselés. Nem érzem, hogy gyengébb lenne a körmöm, nagyon jól tart mindig ami rajta van, nem tört vagy szakadt még be körmöm egyszer sem.
2018. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani amit az előttem szóló. :) Ha rendes szakemberhez mész nem fogja tönkretenni a körmeidet, csakhát nehéz olyat találni, ezért szerintem mindenképp kérdezgesd végig a lány ismerőseidet, hogy kit ajánlanak. Nekem kb 1 éve van állandó jelleggel fent a műkörmöm, így nem nagyon veszem észre, hogy gyengült-e a saját körmöm. Viszont azelőtt kb. fél évvel voltam egy elég rossz körmösnél, a körmeim letörtek és akkor érzékeltem azért, hogy elgyengült. De ez egyébként azon is múlik, hogy hogyan táplálkozol, mennyi vitamint viszel be a szervezetedbe.
2018. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azon múlik, hogy aki csinálja, az jól csinálja e.


Nekem horror volt az utolsó, helyettesítő fruska volt, aki utoljára csinálta. Egy, elhagytam a zselés körmöket (kb az otthon felragasztós jobban bírja), kettő a felszíne a rossz munkájának hála úgy nézett ki, mint ami alárohadt(szerencsére nem, de nem volt szép látvány 2-3 napig)

Egyenlőre csúnya a körmöm, gyorsan nő, még kb 2 hét, amire teljesen lenő a sérült rész, figyelni kell rá, mert lemezesen törik, nem széltében, hanem hosszában.


Aki amúgy a körmösöm, na ő tényleg profin csinálja, és amikor épp megunom, leszedtem vele, akkor is szép erős egészséges a körmöm, nem vékonyodik el vagy törik szakad be.

2018. jún. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!