Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » $zerintetek jól állna ez a...

$zerintetek jól állna ez a szemüveg egy 23 éves srácnak?

Figyelt kérdés

Nem talált magának megfelelőt az optikában aztán megmutattam neki ezt erről neg nem tudja eldönteni hogy jó lenne-e?😀 Azt mondja kicsit ósdinak látja, de persze magának nem tud választani😀 nektek mi a véleményetek? Természetesen csak a szemüvegkeretről van szó, mert egyébként dioptriás lencse kell bele.


[link]



2018. jún. 11. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a srác hogy néz ki, mert sokkal inkább függ az arctól, mint a kerettöl.
2018. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet ódivatú vagyok de én szeretem felpróbálni.
2018. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudja felpróbálni mert netről kell rendelni, a színes szemüvegszár nem nagyon gáz? tekintsetek el most az arctól
2018. jún. 11. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem neonpiros vagy hasonló színben akartok rendelni, hanem pl mint ez a kék szerintem nagyon is ízléses :)
2018. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan tipikus budmilhátizsákos szandálzoknis stéber szemüveg, nem túl stílusos, de semmi komoly gond nincs vele, nem ronda, vagy ízléstelen, egyszerűen csak semmilyen. Ha nem szokott az illető foglalkozni azzal, hogy néz ki, akkor teljesen megfelelő neki. Nem fog pluszt adni az illető kinézetéhez, sőt, talán inkább elvesz. De ha ez nem számít, akkor ok.
2018. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*stréber
2018. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami divatos.


Exemnek ilyen volt az olvasó szemüvege de az is csak azért mert abban nem látta kb senki.

2018. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán tetszik, igaz nem vagyok 23 éves srác... De nincs vele komolyabb baj, ahogyan egy előző válaszoló is írta, csak nem is kifejezetten jó. Nem igazán tűnne fel, hogy mi van rajta. Ennyi.
2018. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!