Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális? Nyitott szemmel...

Ez normális? Nyitott szemmel "alszom"?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy random felriadok arra nap közben, hogy például megégettem az ujjam. Ovodában arra, hogy egy olló volt a kezemben hajszálakkar rajta és a földön lévő tincsekből itélve levágtam a hajamat (erre más nem jött rá). Egyszer pedig megvágtam az ujjamat és a vágás után riadtam fel, nem a fájdalomtól. Ezek általában az "alvások" 5-10 percesek szerintem, de ezek közben elvesztem az időérzékem is. Eddig azt hittem normális, de félek, hogy nem és valami komoly sérülést okozom magamnak. Van olyan, hogy nem lesz sérülésem, de hirtelen a wc-n térek magamhoz. Szerintetek normális?

2018. jún. 11. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem szépség és divat, bocsánat
2018. jún. 11. 19:58
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hú hát érdemleges választ nem tudok adni, de érdekes. Mindenképpen ki kellene vizsgálni, mert ez balesetveszélyes. Én a helyedben kérnék egy beutalót háziorvostól neurológiára.
2018. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 13 éves vagyok, de a szüleim nem hisznek nekem. Hogyan tudnám velük elhitetni?
2018. jún. 11. 21:36
 4/6 Metionin ***** válasza:
Iskolaorvoshoz elmehetsz egyedül és ha ő ad beutalót vizsgálatokra, akkor biztosan elhiszik.
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legutóbb amúgy ma volt ilyenem és olvasás közben a telefonom lambája felmeregedett és az ujjam volt hozzászorítva...
2018. jún. 11. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt nagyon meg kéne orvossal nézetni!

Alszol eleget?

Abszolút nem normális ez a jelenség, mindenképp orvoshoz kéne menned. Az is kérdés, mióta van ez nálad.

2018. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!