Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy teljesen...

Normális, hogy teljesen zárkózottból, teljesen nyitott ember lettem?

Figyelt kérdés

14 éves koromig soha nem beszéltem senkinek személyes dolgokról és ha más akarta nekem elmondani a dolgait azt gyorsan leráztam.

Én ezt annak tudom be, hogy nem voltak rendes barátaim csak haverok.

Középiskolában ismertem meg egy embert akivel valamiért egyből barátok (nem haverok) lettünk. 1 hónapja se ismertem és már akármit eltudtam neki mondani.

Viszont, egy idő után már nem csak neki, hanem egyre több embernek eltudtam mondani akármit magamról. Most ott tartok, hogy bárki bármit kérdez gondolkodás nélkül elmondom(igen...ez nem valami jó) és igazából már szerintem idegesitő módon csak magamról tudok/szeretek beszélni.

Pl itt is most leírtam ezt magamról, 5 évvel ezelőtt ez még gondolat szinten sem lett volna, hogy ilyet kiírjak ide még így névtelenül is.


Szerintetek ez normális ?

Miért változtam meg ennyire?



2017. jún. 30. 19:22
 1/1 MR.X. ***** válasza:
Ez a kamaszkorral együtt jár. Normálisan fejlődsz igen! Annyi a lényeg, hogy mindig önmagad légy és jól érezd magad a bőrödben! Remélem tudtam segíteni! :)
2017. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!