Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék utána nézni, hogy...

Hol tudnék utána nézni, hogy ezt a tipusú cipőt melyik évben gyártották?

Figyelt kérdés

[link]

S.Oliver 5-5-25305-36


Kérem akinek van ötlete írja le, szükségem van rá!


Szeretném megtudni, hogy melyik évben gyártották és milyen anyagból van. A külső borítása, amivel be van vonva az milyen anyag? Hány példányt gyártottak és abból hány ment tönrke, hányat küldtek vissza..stb.



2017. ápr. 21. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem megvenni akarom, már van ilyenem. Leárazva vettem, az anyag teljesen elengedett és foltokban esik le a külső borítása az alig 1 hetes cipőnek! Én vigyáztam rá, semmi rosszat nem csináltam vele. A boltban azt mondták az én hibám, nem akarom ennyiben hagyni. Mivel utolsó darab volt arra gondolok már évek óta tárolhatták és ezért engedett el az anyag. Bizonyítani viszont nem tudom, ehhez kellenek az infók.
2017. ápr. 21. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőr állítólag és idei modell: [link]
2017. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!