Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nike edző cipővel átmentem...

Egy nike edző cipővel átmentem egy folyón, és bicigliztem utána egy órát. Hogyan tudom kitisztítani, hogy ne legyen baja? Vagy már ez is megárthatott?

Figyelt kérdés
kérdés adott, nagyon megköszönném a segítségeteket, mert elég drága cipő.

2013. máj. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

átmentél egy folyón? ez igy kicsit fura :d helyedben levettem volna xd

amugymeg. ha drága cipőre volt pénzed, vidd el vmi spéci tisztítóhoz. arra is biztos van pénzed :d

2013. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és a biciklit k-val írják :)
2013. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj, az a fránya g meg k. Kicsit faradt vagyok, bocsánat, egyébként tudok helyesen írni. :D

Igazából bicóval akartam átmenni, de a 10 cm iszap megállított. Zavaros volt a víz, így nem láttam mi van az allján, de tudtam, hogy le van betonozva, mert ez egy ut volt, amin direkt átvezették a patakot. Ami persze csak az én kedvemért folyónyira duzzadt.

Jajj istenem, mi drága mi nem, persze drága, nem 5k volt. De ettől még nincs éppen kedvem egy adag pénzt kiadni. Holnap pedig vasárnap lesz, szóval magyarul szerinted nézzem tétlenül ahogy beleszárad a sár? Jó ötlet mondhatom.

Egyébként végül kímélő programmal kimostam, most nem rég lett kész, eddig úgy néz ki egyben maradt. Remélem ez így is marad.

2013. máj. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!