Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy 12 évesnek 80/C-s melltartó méret?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
az nagggggggyon sok
2010. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem légy rá büszke. Nekem tetszenek a nagyobb mellű lányok. Te korábban érő vagy,meg gondolom örökölted is. 6 év múlva felhívhatlak? :D
2010. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem..:S

Mert szerintem nagy..

2010. jan. 23. 16:48
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Legyél rá büszke, mert nem akármilyen nő lesz belőled!
2010. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
írj privit léccike...
2010. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen, igen jól gondolod, nagyok.. legalább is szerintem. Bár ha téged nem zavar nagyon, és nem fáj tőle a derekad pl, akkor hagyd és örülj neki :) Sok lány álmodik ekkora mellekről.. jó tudom, 12 évesen más a helyzet.. hát azt tudom mondani, hogyha nagyon zavar, akkor várd meg minimum a 16 éves kort, és ha orvos is azt mondja, akkor az egészséged érdekében megkicsinyíttetheted (szülői beleegyezéssel, ha nagykorúság előtt).Volt ismerősöm, neki durvább helyzete volt és megműttette mert a dereka, háta, gerince miatt muszáj volt..


20/L

2010. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
feltéve ha nem vagy dagadt... :D zsirmell :D
2010. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

szia!

Függ attól is, hogy hány kiló vagy.

Ha kicsit túlsúlyos, akkor igen normális, de egyébként is ha örökölted és korán érsz, max ciki, mert én akis cseresznyéimet is takargattam, de ez hülyeség.viszont hsználj melltartót, mert hamar lógni fog, ha nem.

2010. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem anno ált. iskolában szintén ilyen nagymellű volt egyik barátnőm. Hát, tényleg kilógott a sorból velük:) Nem is szerette, kényelmetlen volt neki. De később megszokta,megszerette, és egyes pasik is szeretik a nagy mellet.
2010. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszii.:)

Nem fáj tőle a derekam (egyenlőre)csak a suliba állandóan megszólnak miatta és az zavar..:(


Nem vagyok dagadtt.Nem zsírmell.;)

2010. jan. 23. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!