Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek szebb a kis...

Fiuk! Szerintetek szebb a kis mell mint a nagy? Mert nekem nagy van és kicsit akarok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

én konkrétan nem szeretem a nagy tőgyeket, a kis tenyérbeillő,formás nem lógó cickókat szeretem.de ha szeretem a lányt nem a cicije miatt fogom szrtni és akkor azta cicitszertm ami neki van. az rc pl sokkal fontosabb!ízlések és pofonok,ki ezt ki azt szeretin,nm lehet általánosítani.lényeg hogy fogadd el magad hogy mi is eltudjunk fogadni!

22/F

2010. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy!
2010. jún. 17. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

a párom meg épp fordítva a nagy melleket szereti de nem a puhákat! vagyis nekem nagy mellem van 80/E, de nem vagyok kövér 172/65 és szép feszesek habár néha én is kicsit akarok mert szinte sehol sem találok rá melltartót :S kis városban lakom! Meg a hátam is fáj de ruhát is nehéz találni, általában olyat veszek aminek az anyaga nyúlik, szeretem az ingeket de hát ami mellben jó annak nagy a dereka :S de elfogadtam magamat ilyennek amilyen vagyok, ráadásul a párom megbolondul érte! De ő sem ezért szeretett belém mert amikor összejöttünk még nem volt ekkora :)


20/L

2010. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Sztem azzal van a baj, hogy ha egy mell nagy, akkor az legtöbbször lóg is, és az nem jó.Ezért én is jobban szeretem a kicsiket.
2010. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!