Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagy problémám az...

Van egy nagy problémám az hogy szőrös vagyok de olyan helyeken is mint pl:fenék mell has stb. És ez olyan ciki nem tudok semmi olyat felvenni amibe kicsit is kilátszana valamim. Mivel lehetne eltüntetni? Vagy van esetleg ilyen gyógyszer vagy valami?

Figyelt kérdés
Már egyszer próbáltam gyantával a hasamat de 1 nagyon fájt 2 nem szedte le rendesen a köldököm körül.Úgy irigyelem némelyik lányt hogy ő felvehet topot vagy kivágott polót.Van ilyen lézeres kezelés már hallottam róla de az sokba kerül és hát annyi pénz azért nincs rá.És különben fájna ez a lézeres kezelés?
2009. jan. 20. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

A lézeres kezelés terén nem vagyok kompetens. Én úgy tudom, h az nem fáj. Legalábbis annyira biztos nem, mint gyanta, vagy epilátor. A hátránya, h iszonyatosan drága, és több alkalommal kell oda is visszamenni, h végleges legyen.

A gyantát amúgy magadnak próbáltad? Vagy kozmetikus csinálta? Mert ha esetleg magad próbáltad, akkor lehet amiatt nem sikerült. Ha még nem voltál kozmetikusnál, sztem mindenképpen menj el, mutasd meg neki, és lehet, h ő rendesen le tudná szedni. Nem egy leányálom a gyantázás tudom, én is mindenemet gyantáztatom, még a kezemet is. (Mióta gipszben volt sötét szőr nő rajta, úgyhogy muszáj.) Remélem sikerül vmit összehozni.

2009. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem voltam magamnak csináltam de egy kicsit azért ciki hogy ha azt mondom a kozmetikusnak hogy gyantázza le a fenekem a hasam stb.Egyáltalán a mellemmel mit lehetne kezdeni mert mindenhol van ilyen fekete szőr nem nagyok de azért látszanak.
2009. jan. 20. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha teljes lábgyantát kérsz, akkor a jobb érzésű kozmetikus addig csinálja, míg szőrt lát, sőt felajánlja a bikinivonalat is.

Mellesleg ne csináld magadnak, hisz gyakorlatlan vagy benne. Ő olyan gyorsan lehúzza, hogy észre se veszed, max. egy kicsit sajog utána.

2009. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen jellegű problémám. Bár azt hiszem, hogy kisebb mértékű. És én amellett, hogy alkalmazok többféle szőrtelenítési módszert, mostanában el fognak majd vinni orvoshoz (nőgyógyász), mert tudtommal ennek lehet hormonális oka is.
2009. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.én kozmetikus leszek nem sokára.így kicsit szakmaibb szemmel tudok neked tanácsot adni ha elfogadod.

egyáltalán nem ciki ha elmész a kozmetikushoz ilyen kéréssel.ma már mindenki a csupasz testre "hajt" (ami nem minden esetben a legszebb /jobb) ezért ne tars a reakciótól,természetesen megcsinálja a kozmetikus.mi a szalonban is gyakran gyantázunk feneket,sőt aki a combját is gyantáztatja általában kéri a fenék legyantázását is.bemész a kiválasztott kozmetikába,és mondod, hogy téged zavar a fnekeden lévő szőr és szedjék le.hidd el szó nélkül megcsinálják.ettől ne félj.

viszont a melledet semmi esetre se szőrtelenítsd,mivel ezek a "babaszálak" a szedéssel csak jobban vastagodnak.de ha nagyon zavar beszéld meg a kozmetikusoddal,biztos vagyok benne hogy szívesen ad tanácsot és ha olyan a helyzet,segít.

a legfontosabb taln hogy a gyantázásnak is megvan a maga technikája és "higiéniás" igényei,ezért jobb ha szakemberre bízod.és ne szégyeld,ezek a dolgok mindenkit foglalkoztatnak,csak bátran!!!:)

2009. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De mit tudnék kezdeni a mellemmel? Mert ott is van szőr persze nem olyan nagyok de azért vannak és látszik is. Ezt csipesszel nem lehet kiszedni.A kozmetikus ez ellen mit tudna tenni?
2009. jan. 20. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Virilizmus.

Már láttam olyan lányt, akinek kétszer annyi szőre volt, mint nekem (fiú vagyok).

Menj el orvoshoz, ha gondolod: megnézi, nincs-e valami hormonzavar.

De ha nincs, akkor gyantáztass, a többit meg hagyd békén. A melled körül különösen ne ráncigáld... nem egészséges.

Nem igazán ezen múlik egy kapcsolat... ha okos vagy, kedves és jó szándékú, akkor a legtöbb fiú szeme félig becsukódik majd, ha arrafelé néz.

Amúgy olyan fiú is van, akit ez kifejezetten izgat. Ő majd meg fog kérni, hogy kozmetikusnak soha a közelébe se menjél...

2009. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszy ez bíztató volt:)Amúgy a barátnőm rosszabb helyzetben van mert ő neki nagggyon erős és sok és még sűrű is szóval én hozzá képest szörtelen vagyokXD Nagyon sokszor piszkálták ezért:(
2009. jan. 20. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem is vannak hasonló problémáim, engem az anyukám elvitt nőgyógyászhoz és az írt fel rá fogamzásgátlót. a helyzet nem igazán javult de legalább durvább sem lett azóta.

amúgy járj szoliba vagy napozz mert akkor nem látszanak annyira a szőrszálak.

2009. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. márc. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!