Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek ha nagyon tetszik...

Mit tesztek ha nagyon tetszik egy fiú, de úgy gondoljátok, hogy neki nem tetszetek? 18 körüli lányok véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Kicsit konkrétabban: már évek óta tetszik egy fiú, az exem egyik haverja, de nincsenek nagyon jóban. Most szakítottunk és szívesen randiznék a fiúval, de szerintem én egyáltalán nem tetszem neki. Jóban vagyunk, ha a buszon épp összefutunk dumálunk is de semmi. Egyénként ő még 1 évvel fiatalann is nálam és ráadásul eddig még nem volt szinte rendes kacsolata egyik lány se felel meg neki.

Fölöslegesen szomorítanám magam ha én hívnám randira?

(am ne értéstek félre, nem az a szívtipró bájgúnár, én meg nem vagyok kifejezetten csúnya vagy elkeseredett... de vonz és nagyon kíváncsi avgyok h milyen lenne vele:D)


2010. jún. 17. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kideríteni a dolgot. Nekem is tetszik/tetszett egy srác régóta, és egyszer gondoltam, egy életem egy halálom, kiderítem, hogy mit gondol rólam. Hát nagyjából semmit, sajnos, kiderült, hogy egyszerűen nem jövök be neki (amúgy ennek a fiúnak se volt még rendes kapcsolata), szóval ki lettem kosarazva. Így legalább tudom, mi a helyzet, nem bántam meg, bár kicsit sajnálom, hogy nem lett semmi. A pillanat hevében ugyanis megcsókoltam, ő meglepetésében visszacsókolt, és túl jó volt ahhoz, h ne legyen több ilyen:) de sajnos így jártam. Szóval szerintem derítsd ki, hogy lehetne-e valami! 18/L
2010. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szija.:)

én is ugyanebben a dillemába voltam 1-2 éve. nagyon bejött egy pasi, akit már elég régóta ismertem, de úgy gondoltam, hogy nem lehet belőle semmi. ő is 1 évvel fiatalabb nálam. hozzáteszem nagyon jó pasi:D nagyon sok lány odavolt érte.. és ő nem is volt ellenükre. hát én azért megpróbáltam. együtt voltunk 1 évet amíg el nem rontottam a dolgokat..:/ a lényeg, hogy teljesen megváltoztattam, pozitív irányba.. mostmár tudja, hogy mi az a komoly kapcsolat:) amit nekem köszönhet, és meg is köszöni elég sokszor. azóta is jóba vagyunk, de már csak barátilag.

Na ezzel csak azt akartam, hogy szerintem próbáld meg!!:)

Sok sikert neked! majd írd, hogy döntöttél és hogy sikerült:)

2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.:) Az a baj h eléggé szégyellős vagyok. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy becsöngetek hozzá és elhívom vagy ilyesmi. Hogyan kéne csinálnom?
2010. jún. 17. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk msnre ha felvennéd?ott ha beszélgettek többet akkor megtudnád hogy mit is gondol.vagy ez a rész már megvolt?:D
2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sosincs fent.:(
2010. jún. 19. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szervezzetek vmi közös programot, ahol ő is, meg te is ott vagytok. Lehet az strand, házibuli, közös kirándulás, ahol könnyebben szóba elegyedhetsz vele, és mégsem olyan feltűnő, hogy azért hívod, mert...:)
2010. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!