Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek kéne ilyen/vagy...

Lányok nektek kéne ilyen/vagy hasonló test vagy ez már "sok"?

Figyelt kérdés
[link] Tény hogy sok munka van mögötte,de nektek megérné ennyi időt és pénzt fordítani egy ilyen testért? :)
2018. júl. 5. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj ahol csak lehet fel van pumpálva, ráadásul minden képe photoshoppolt.
2018. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy jön egy hitetlenkedő,de hogy ilyen hamar...És akkor a videók/interjúk stb ami róla készült mint szerkesztve van,sőt tovább megyek..Ő nem is egy létező személy :O
2018. júl. 5. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van az elsőnek kedves kérdező. Interjún is egy jól beállított fény, utólagos munka stb.. nyilván dolgozott ezért a testért de azért sok rajta a mű dolog hidd el.

Amúgy a test egy 2 kosármérettel kisebb mell mérettel, vékonyabb combokkal, kisebb fenékkel igen. De ìgy nem kéne köszi.

2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem szeretnèk ilyen lenni. Tudom, hogy divat, de nekem egyáltalán nem tetszik ha egy lánynak ilyen vastag a combja ès nagy a feneke. Az arca egyébként egész szép, a hasonló kaliberű hölgyekhez kèpest.

Kérdésedre válaszolva: Nekem nagyon sok pénzt és időt megérne, hogy NE így nézzek ki. 😊

2018. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék ilyen lenni,pedig soha nem voltam megelégedve magammal. Ez nagyon nagyon sok.
2018. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszik az ennyire nagy segg és comb.
2018. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Pedig a nagy segg és comb a férfiaknak bejön, még akkor is ha nem izomból van...
2018. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, sosem vágytam ilyen testre, meg vagyok elégedve a kis méreteimmel.
2018. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy férfiként ide írok, de nekem nem kéne ilyen testű nő.

Rémesen műnek tűnik, ami csak lehet, el van túlozva rajta.

Nem, nem egy bányarém...de tipikusan az, akit ha meglátsz, oké, feláll rá a léced, meg mondjuk egy-két menetet le lehetne zavarni vele, de amúgy... összességében nem szép.

2018. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én izmosabb vagyok nála, ha azt kell nézni. Nálam genetika teszi, úgyhogy belenyugodtam. Elég sok bókot kapok, de nem mertek még belémkötni soha :D
2018. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!