Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tükörben fullosan nézek...

Ha tükörben fullosan nézek ki, kamerában hogy lehet ilyen csövesbánat fejem? Elég rossz kameráról van szó.

Figyelt kérdés
Így hogy stilózzam magam be ha nem tükörben nem is úgy nézek ki mint ahogy amúgy xd

#rák #kamera #selfie #Bugosatükörbazd
2018. júl. 7. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ronda vagy valójában, csak már megszoktad magad és a tükörben nem tűnik fel.
2018. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért hívnak randizni a lányok? vakok?
2018. júl. 7. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Velem is ez van..élőben elég jól nézek ki, de a fényképarcom az valami brutál. Mintha nem is én lennék. Mondjuk benne van a dologban hogy utálom ha fényképeznek, befeszülök, és mosoly helyett mindig valami erőltetett grimasz sikerül.
2018. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, érdekes ez, ezzel bárkinek 0ra lehet vágni az önbizalmát kb majd megszivatok valakit vele akkor XD
2018. júl. 7. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagy fotogén, ez van. Én is hasonló cipőben járok, csak én még élőben se nézek ki túl jól :"D Ez van, el kell fogadni.

22l (képet nyilván ne kérjetek:D)

2018. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár én nem megyek olyan messzire hogy fullosnak nevezzem magam, de hasonló problémám van és nem csak én látom így hanem mások is. Nem vagyunk fotogének.
2018. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogen, meg a kepek amugy is torzitanak a lencse miatt is.
2018. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz a kamera, akkor benne van a pakliban, hogy tényleg köszönőviszonyban sincs a valósággal az, amit felvesz.

Amíg csak telefonnal, meg a régi kis béna családi fényképezővel lőttem magamról szelfiket, addig meg voltam győződve arról, hogy rólam soha a rohadt életben nem fog egy jó kép se készülni.

Majd ballagásomra kaptam egy igazi profi tükörreflex nélküli kompakt gépet, és teljesen megváltozott minden. Hirtelen lett rólam egy rakat fantasztikus kép. Ezek szerint nem velem volt a baj. 😌

A fotogénség pedig tanulható. Ha minden képen feszélyezett testtartásban és unott fejjel állsz, akkor az egésznek tényleg semmi értelme. Legyél magabiztos, és kísérletezz sokat, hogy milyen arckifejezéssel, és milyen pózban sikerülnek a legelőnyösebb képek.

2018. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!