Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm és 54 kg vagyok. Mell:...

170cm és 54 kg vagyok. Mell: 89 Derék: 63 Csípő: 89 (5 hónap múlva leszek 16) Milyen lehetőségeim lehetnek modellkedés téren?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az adataid rendben vannak, de csupán számok alapján senki sem lett még modell. Gondolom képet nem töltesz fel, így nem tudjuk reálisan megítélni.

magasság, súly, méretek sztem OK

Nem muszáj ma már minden modellnek 180 centinek lenni.

2010. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetnél az,de miért szeretnél az lenni? ma már szinte mindenkiből lehet modell.. és sok pénz mire betanítanak stb.
2010. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kifutóra nem nagyon fognak engedi mert csak 173-75 től engednek modelleket
2010. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lécci képet is!!!!!
2010. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A számadatok rendben vannak, de természetesen ugyan ilyen fontos az is, hogy a bőröd, a hajad, a tartásod és a járásod szép legyen. Ezzel a magassaággal csak fotómodellként alkalazhatnak, illetve ha legalább társalgási szinten, (ismerve a szakma nyelvét) beszélsz angolul (vagy japánul) akkor Tokyoba lehetsz kifutómodell, de ehhez már egy profi képanyagra lesz szükséged (portolió).

Sok sikert!

2010. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!